Už jsme dlouho nenahlédli do starých čarodějných knih, abychom se dozvěděli cosi o zcela iracionálních možnostech a způsobech, jak si pomoci. Můžete si myslet, že nejsem zcela způsobilá, ale kouzla, jsou-li správně vykonána, prostě fungují…

Vynechejme na chvíli racionální úvahy, protože tudy cesta k pochopení moci a funkčnosti magie opravdu nevede.

Ovšem ruku na srdce, je spousta věcí kolem nás, jejichž princip nám zcela uniká, tak proč ne magie, když navíc ještě funguje!

A nedá si pokoj!

poZnáte to. A nedá si pokoj a nedá. Jste normální člověk a přitom má někdo intenzivní potřebu si vás neustále brát do pusy. Člověk se pomlouvači usmívá a neřeší ho. Dlouho. Jen ale do té doby, než tato jeho záliba začne jednomu doslova nabourávat soukromý život. A že takových případů není málo.

Drbavec se prostě rozhodne, že pokud není něco pravdivého, co by momentálně na vaší osobě mohl detailně probírat, tak si to prostě vymyslí, nebo zcela evidentně ve snaze něco vyplodit překrucuje nevinná fakta. To už vadí i tomu největšímu flegmatikovi.

Ano, můžeme si dotyčného člověka najít, víme-li, o koho jde, což také není pravidlem, a rázně si s ním promluvit, případně ho rovnou obdařit dobře mířenou ranou do brady.  

Jenomže to může být hezky kontraproduktivní, protože na to může náš milý pomlouvač klidně i čekat. Vy mu dáte jednu kontrolovanou ránu a on půjde, omlátí si hlavu o betonový sloupek a šup, máte z toho ublížení na zdraví, dost aktivně komentované snad všude, kde se dá.

To takovým kouzlem se působení podobného aktivisty zbavíme mnohem efektivněji.

Abyste si ale nemysleli, že vás nabádám k nějakým zlým kouzlům… vůbec ne. Tímto rituálem se totiž zbavíte pouze pomluv, nikoli toho, kdo je roznáší. Je tedy karmicky bezpečné jak pro vás, tak pro druhé.

Rituál

Nelekejte se, je to kouzlo staré a podle mojí babičky pochází někde z Rumunska.m

Vyberte si den, kdy ubývá měsíc, nebo je v Novu.
Vezměte skleněnou nádobku s víčkem, případně jako původně hliněnou. Naplňte ji ostrými věcmi.
Nejlépe se hodí rezavé hřebíky, sklo, žiletky a podobně.
Potom počkejte, až bude dvě hodiny po západu slunce. Nemělo by pršet.
Potom budete muset tyhle věci v nádobě počůrat.

Nádobu vezměte a vyhledejte místo, mimo svůj pozemek, kde minimálně deset metrů okolo neroste žádný strom.
Udělejte v zemi dostatečně hlubokou díru na to, aby se k věci nedostal třeba pes, který by ji vyhrabal. Nádobku do ní vhoďte, a než na ni dáte první dávku zeminy, vyslovte nahlas:

Mě nemůžete počůrat, já počůrám vás!

Díru dobře zahrabejte. Domů jděte tak, že se nebudete ohlížet zpátky.

Po celou dobu rituálu nemyslete na žádnou konkrétní osobu, i kdybyste věděli, o koho se jedná. Není to potřeba. Zbavujete se pomluv, ne lidské bytosti, a kouzlo si viníka už najde samo.

Patrně bude mít brzy dost starostí a na pomlouvání mu nezbude čas.

Reklama