Ahoj,

tak už zase píšu :)

Kdo mě zdradil? Bylo mi tenkrát 17 let a začala jsem chodit s o rok starším klukem. Byl to můj druhý přítel, takže jsem byla ještě takové trdlo a naivní. Když jsme spolu byli skoro 2 měsíce, poprvé jsme se pomilovali. Hned potom se začal chovat divně, najednou měl moc práce (byl číšník a pracoval mimo město v hotelové restauraci), neměl se jak ke mně dostat atd.

Vždyť jsme něco podobného zažila skoro každá. Vymlouval se, že nemůže přijet a že přeci po něm nemůžu chtít, aby kvůli mně šel 2 km pěšky k dálnici a tam stopoval a jel stopem 10 km. Takhle mě napínal týden a pak mi zničeho nic přišla sms, že je mu to líto, že to takhle nemá cenu. To bylo vše.

Pak jsem se doslechla, že jeho slečna byla v tu dobu, kdy chodil se mnou, v nemocnici, a že ji pak pustili. Takže to vypadá, že se mnou zaplácl díru, a když ona byla zase k dispozici, mě pustil k vodě. To mě dost namíchlo.

Nejdřív jsem hrozně bulela a nadávala si. Pak jsem si řekla, že to nemá význam, trápit se kvůli němu a vymyslela jsem plán pomsty :) Napadlo mě dát do Tipservisu inzerát na seznámení. Text byl něco jako: Hledám muže i ženy na intimní chvilky. Mám rád pikantnosti a stále chci zkoušet něco nového...Dala jsem tam jeho mobil.

Inzerát vyšel za 14 dní. Opravdu jsem pak kvůli němu už nebrečela a moc mi pomohla tahle malá pomsta.

Lucik007


Malá pomsta někdy může člověku pomoci na duši. A tenhle syčák si ji určitě zasloužil. Já prožila podobný příběh. Jenže jsem byla ta holka v nemocnici. A jak jsem se pomstila? Samozřejmě rozchodem. Díky za váš příspěvek.

Reklama