Život je spravedlivý. Těžko byste totiž hledali ženu, která nemá problém s celulitidou.

Pomerančová kůže trápí až 90 % všech žen a nevyhýbá se ani modelkám. Příčinou jejího vzniku jsou degenerativní změny podkožního tukového vaziva, hlavně na stehnech a hýždích, za které mohou jak dědičné predispozice, tak nevhodný životní styl a hromadění odpadních látek ve tkáních.

Proti celulitidě však lze bojovat. Kromě pohybu, zdravé stravy a dostatečného příjmu tekutin pomáhá pravidelné použití speciálním kosmetiky, která přispívá k lepšímu prokrvení pokožky, jejímu vyhlazení a zpevnění. Účinky kompletní řady výrobků Garnier proti celulitidě vyzkoušel náš testovací tým.

 

PROBLÉM: CELULITIDA A TUKOVÉ POLŠTÁŘKY Z DOBY TĚHOTENSTVÍ

Testovaný přípravek:

Vyhlazující zeštíhlující gel proti celulitidě Garnier, inovativní novinka s revolučním vyhlazujícím nástavcem pro ještě účinnější boj proti nedokonalostem kůže, obsahuje čaj maté, přírodně bohatý na kofein, známý svými zeštíhlujícími schopnostmi, a zelenou kávu, která zpomaluje hromadění tukových buněk. Při pravidelném používání zaručuje tento unikátní přípravek viditelné zeštíhlení a vyhlazení pokožky.

 

Hodnocení: „Už po několika dnech získala moje pokožka hladší a jemnější povrch, na stehnech, bocích i bříšku pak došlo i díky úpravě stravy ke zřejmému zpevnění a zeštíhlení. Přípravky po měsíčním používání opravdu splnily to, co slibovaly.“

 

PROBLÉM: PŘETRVÁVAJÍCÍ POMERANČOVÝ VZHLED POKOŽKY

Testované přípravky:

Masážní roll-on proti neústupné celulitidě Garnier s unikátním vroubkovaným masážním válečkem působí na prokrvení a lepší infiltraci aktivních látek v případě vážnějšího, přetrvávajícího pomerančového efektu. Obsahuje redukční Lipo-kofein, který odstraňuje tukové zásoby, a rostlinná elastovlákna pro zpevnění kůže. Přípravek intenzivně vyhlazuje nerovnosti a podporuje drenážní procesy v pokožce.

 

Zeštíhlující gel proti celulitidě Garnier je ideální v případě, že máte celulitidu a zároveň chcete zhubnout. Lipo-kofein odbourává tukové buňky, gingko biloba omezuje jejich opětovné ukládání .

Obsahuje redukční elastovlákna pro zpevnění kůže a podporuje drenážní procesy v pokožce.


Hodnocení: „Vliv masážní hlavice na strukturu pokožky je značný. Už při prvním použití jsem cítila, že kůže ‚pracuje‘ a je na omak příjemně hebká. Za pár dní bylo zřejmé výrazné zlepšení kvality kůže a celulitida je konečně na ústupu.“

 

PROBLÉM: KŮŽE S HRBOLKY Z NADMĚRNÉHO ZADRŽOVÁNÍ VODY

Testované přípravky:

 

Roll-on proti celulitidě Garnier představuje rychlý a jednoduchý

způsob boje proti celulitidě zejména pro časově vytížené ženy. Šikovný aplikátor v podobě masážní kuličky usnadňuje vstřebávání redukčního Lipo-kofeinu a výtažků z citrusů do pokožky problematických partií a navíc vyhlazuje pomerančovou kůži.

 

Drenážní gel proti celulitidě Garnier řeší problémy způsobené nadměrným zadržováním vody a zhoršenou kožní mikrocirkulací, kdy se celulitida vyskytuje zejména na nohou, které otékají, a ztrácejí tak svou formu. Gel obsahuje kafr a výtažky zeleného čaje, které stimulují lymfatický a krevní systém, odvádějí přebytečnou vodu, příjemně chladí a navozují pocit lehkosti.

 

Hodnocení: „Přípravky mají příjemnou vůni i texturu, gel mě zaujal svými chladivými účinky, které ulevují od bolesti a rychle likvidují otoky. Pokožka po pár týdnech působí lepším dojmem, je pevnější, hladší a i přetrvávající celulitida postupně mizí.“

 

 

Zde se podívejte na TV Spot

 

Nyní si můžete o řešení problémů s celulitidou přečíst více na www.prokrasnetelo.cz, kde také právě probíhá soutěž o ceny v hodnotě 150 000 Kč!

 

Pokud chcete vyhrát GARNIER ROLL-ON PROTI CELULITIDĚ, tak soutěžte na Žena-in ZDE.

Reklama