FAnn parfumeriepředstavují revoluční produkt pro boj s celulitidou! Pouhé 3 týdny k dosáhnutí kýženého výsledku. CelluBlue otestovalo několik světových i českých blogerek na vlastní pomerančovou kůži.

butterflies-dream.blogspot.cz
...nejlepší výsledky jsem zaznamenala přesně po měsíci, kdy se prohlubně v pokožce vyhladily a bylo potřeba hodně zmáčknout aby se ještě ukázaly….

awards4beauty.blogspot.sk
…ale poviem vám, že po mesiaci používania + týždni hókusov-pókusov som mala o dosť hladšiu pokožku. Takže áno, čo bolo sľúbené, to pomôcka splnila….

cosmeticsandthings.blogspot.cz
...nemasíruji každý den, obvykle ob den. Nic se nemá přehánět. Výsledky jsou viditelné, nicméně opravdu po mně nechtějte, abych se fotila v kalhotkách a vystavovala to na netu. Kůže je hladší a vážně ta potvora pomalu mizí…

aliceinwonderlandcz.blogspot.cz
…Masíruji vždy večer, po koupeli. Používám ho teprve pár dnů, ale pokožku mám rozhodně pevnější….

a desítky dalších...

Celulitida trápí podle průzkumu přibližně 80% žen. Pro mnohé je boj s celulitidou předem prohraný. My to však nevzdali a ve Francii objevili revoluční pomůcku, díky které uvidíte skutečné výsledky.

Nejvíce diskutovaným trendem zmírňujícím příznaky celulitidy, který hýbe celou Evropou, je vakuová masáž. Variantu pro domácí vakuovou masáž přináší CelluBlue. Revoluční pomůcka, se kterou můžete úspěšně provádět masáž v pohodlí svého domova.

CelluBlue je gumová baňka vyrobená z lékařského silikonu, který je maximálně šetrný a vhodný k ošetření všech typů celulitidy – edematózní, fibrózní i tukové.

Výsledky jsou natolik viditelné, že se CelluBlue stal ihned po uvedení na trh absolutní jedničkou v prodejích na evropském Amazonu a dodnes se prodává více jak 10 000 kusů denně po celé Evropě.

CelluBlue můžete použít k ošetření stehen, hýždí, břicha i paží. Neopotřebuje se, je hypoalergenní a celá procedura nezabere více než 10 minut denně. Pokud se rozhodnete k ošetření celulitidy také speciálními krémy, proveďte nejprve masáž pomocí CelluBlue, a poté na prokrvenou pokožku naneste krém. Výsledky budou mnohonásobně lepší!

JAK  FUNGUJE?

Celulitida1. Naneste na pokožku partií, které se chystáte ošetřovat, olej nebo hydratační mléko.

 

 

Celulitida2. Poté zafixujte CelluBlue jemný přisátím k pokožce problematických partiích. Intenzitu podtlaku můžete velmi snadno korigovat intenzitou stisknutí.

Ihned po nasátí se začne kůže prokrvovat, což vede k okysličení tkáně.

 

Celulitida3. Jemnými masážními tahy CelluBlue, zespoda nahoru, ze strany na stranu, pohybujte pro dobu 3 minut na každé z ošetřovaných partií.

 

 

Celulitida4. Po uvolnění pokožky dojde k odplavení toxinů. Aby se však tělo toxinů skutečně zbavilo, je třeba vypít alespoň půl litru čisté vody bezprostředně po ošetření. Následně dochází k postupné regeneraci pokožky, která je pružnější a jemnější. Při pravidelném každodenním používání se viditelné výsledky dostaví během 3 – 4 týdnu, v závislosti na stavu pokožky. Instruktážní video najdete na www.fann.cz/cellublue.

Masážní baňka CelluBlue bude v praktickém balení k dostání za  499 Kč.

Fann

Exkluzivně ve FAnn parfumeriích.

Reklama