Pomazánkové krémy Rama Crème Bonjour jsou totiž skutečně malým zázrakem. Není to ani pomazánkové máslo, ani roztíratelný sýr, ani margarín. Jde o první výrobek této kategorie na trhu, kterému říkáme pomazánkový krém. Navíc teď má Rama Crème Bonjour vylepšenou recepturu, takže je ještě jemnější a nadýchanější.

 

Hlavními složkami výrobku jsou odtučněný tvaroh a rostlinné tuky a oleje. Kromě těchto složek výrobek obsahuje významné množství podmáslí. A navíc má nízký obsah tuku (kolem 27 %).

 

Neopomenutelnou výhodou oproti pomazánkovému máslu a sýrům je nižší hladina cholesterolu. Kromě toho mají pomazánkové krémy Rama Crème Bonjour v porovnání s tavenými sýry nižší hladinu soli.

 

Věřte, že právě pomazánkové krémy Rama Crème Bonjour se vám budou díky své jemnosti a nadýchanosti přímo rozplývat na jazyku! Namažete-li si je na křupavé pečivo, rozhodně vám jeden kousek nebude stačit!

 

Z jakých příchutí si můžete vybírat?

Rama Crème Bonjour Bílá
Je výborná nejen pro přípravu rychlé svačinky, ale použít ji můžete i jako základ různých pomazánek.
Náš tip: Použijte Rama Crème Bonjour bílá ke zjemnění rajské polévky. Uvidíte, že budete překvapena nezvykle lahodnou chutí!

Rama Crème Bonjour s bylinkami
Je velmi jemnou variantou, kterou si bezpochyby zamiluje celá vaše rodina! Perfektně se hodí jako základ na jednohubky či chlebíčky. Její lahodná chuť si získá nejen vás, ale okouzlí i vaši návštěvu.
Náš tip: Přidejte měkký tvaroh a nasekanou zelenou cibulku a naplňte touto směsí v alobalu pečené brambory!


Rama Crème Bonjour s pikantní paprikou
Chuťově velice pikantní pomazánka najde uplatnění v každé kuchyni v každém ročním období. S trochou fantazie s ní můžete tvořit skutečné zázraky. Chlebíčky, jednohubky, rychlé svačinky... Rama Crème Bonjour s pikantní paprikou se zkrátka hodí ke každé příležitosti!
Náš tip: Smíchejte s nakrájenými rajčaty a okurkou, naplňte směsí omeletu a nakrájejte na kolečka.


Rama Crème Bonjour s křenem
Milujete lahodnou chuť křenu? Pak rozhodně sáhněte po Rama Crème Bonjour s křenem! Její pikantní chuť si vás získá už při prvním soustu!
Náš tip: Použijte jako náplň do šunkových závitků!


Rama Crème Bonjour se šunkou
Pro svou jemnou chuť si získá především vaše děti! Zdravou svačinku, která navíc báječně chutná, si zamiluje každý. Konečně, vyzkoušejte sama a uvidíte!

A závěrem pro vás máme úplnou novinku!  Rama Crème Bonjour s houbami je nejen výborná pomazánka, ale můžete ji využít například ke grilovanému masu či jako doplněk k zelenině.
Náš tip: Použijte Rama Crème Bonjour s houbami k zahuštění houbové polévky nebo omáčky!

Věříme, že vás naše nabídka zaujala a vzbudila ve vás notnou chuť na lahodné pomazánky Rama Crème Bonjour.

My vám pochopitelně přejeme dobré chutnání a věříme, že si na výtečných pomazánkách pochutnáte nejen vy, ale i celá vaše rodina.

Inspiraci s Ramou můžete najít na stránkách www.rama-web.cz

 

 

Reklama