Z racionálního hlediska je absolutně nepřipustitelná domněnka, že existuje něco jako záhrobí, život po životě, věštby, či dokonce magie. Někteří jedinci (zvláště pak ženy) této fantaskní blábolologii podlehly natolik, že ji vzaly jako životní styl: Pozor, může to být nebezpečné!

žena

Už jste se někdy ve svém životě setkala s nadpřirozenem? Pokud ano, pravděpodobně jste se pomátla na rozumu. Podle studií, které jsme na mezinárodní úrovni prováděli v rámci Šovinistického hnutí, podléhají domněnce, že existuje nadpřirozené dění, z 97,4 procent západní civilizace ženy. Pozor! Jde o značný rizikový faktor, který může mít nedozírné následky. Některé ženy jsou dle zjištění dokonce ochotny podlehnout vnímání nadpřirozených sil natolik, že je vezmou za svůj životní styl. Takový model je již definitivně ztracen a nelze jej opravit.

Výstraha určená mužům

Pánové, pokud váš model ženy začne verbálně či nonverbálně signalizovat některý z následujících chybových stavů, okamžitě zavolejte výrobci a zašlete svůj model ženy k opravě. Chyby jsou například tyto: Nošení obskurních talismanů, zvýšený zájem o horoskopy, vykládání Tarotu, zabývání se okultismem, deklamování: „Vidím nadpřirozené věci“... (Úplný výčet najdete již brz in internetových stránkách Šovinistického hnutí České republiky.)

Výstraha určená ženám

Milé dámy, pokud cítíte, že jsou nevysvětlitelné a tajemné věci mezi nebem a zemí, mějte se na pozoru - neponechte nic náhodě a svěřte se s touto domněnkou svému majiteli. Váš muž bude jistě vědět, jak se v takové situaci zachovat.

Co s definitivně poškozeným modelem?

Směrnice v tomto případě doposud vznikají, proto lze doposud pouze kvitovat následující doporučení:

Vzhledem k tomu, že okolo nadpřirozených jevů a schopností se nekontrolovatelně rozjel poměrně velký byznys, není nezbytně nutné takto porouchanou ženu reklamovat. Ekonomicky zdatnější muži mohou této poruchy využít k obohacení domácího rozpočtu. Připravte se ale na to, že stav se bude časem nadále zhoršovat.

Šovinistický koutek...

Reklama