61e6b74b5e503cl.jpg
Foto: Profimedia

O konci tenisové kariéry Sereny Williams se spekuluje od loňského února, kdy na Australian Open skončila v semifinále. Nic sice ještě není jasné a oficiální, ale tenistka už si vychovává nástupkyni, kterou by mohla být její dcera. Čtyřletá Alexis Olympia už totiž pilně trénuje na kurtu a její bekhend nevypadá vzhledem k věku vůbec špatně.

Krátké video z tréninku bylo zveřejněno na dívčině Instagramu, který pravděpodobně spravuje její matka Serena.

S tenisem holčička začala už ve třech letech, ale její matka přiznala, že to byla tak trochu z nouze ctnost. Původně neměla v plánu dceru trénovat už tak brzy, ale v době opakovaných karantén se všichni doma nudili a s manželem potřebovali holčičku nějak zabavit. „Upřímně řečeno, začali jsme s tenisem, protože je to společensky bezpečný sport. Co můžete doma dělat s tříletým dítětem při pandemii covid-19?“ řekla Serena Williams magazínu People.

Tenisových příspěvků je na dívčině profilu už několik. V minulosti byla zveřejněna například fotografie v barevném tréninkovém overalu s jednou dlouhou a druhou krátkou nohavicí. Šlo o zmenšenou repliku modelu, který Serena Williams oblékla na jeden ze svých předchozích zápasů.

Jsme zvědaví, jestli se Alexis Olympia bude v budoucnu skutečně profesionálně věnovat stejnému sportu jako její matka a zda se jí také podaří dosáhnout třiadvaceti grandslamových titulů.

Zdroje: Instagram, People, Wikipedia

Reklama