Společnost Shell Czech Republic pomáhá nemocným dětem prostřednictvím Nadačního fondu Kapka Naděje přes 15 let. Získané finanční prostředky putují například na testování potencionálních dárců vstupujících do registru Českého registru dárců krvetvorných buněk při pražském IKEMu. „Dlouhodobé spolupráce se společností Shell si velice vážíme. Každý rok jsme velmi pozitivně překvapeni, kolik lidí věnuje své věrnostní body na konto Nadačního fondu Kapka Naděje, čímž pomáhá nemocným dětem. Velmi si vážíme toho, že Shell umožňuje svým zákazníkům se na této pomoci podílet,“ dodává Vendula Pizingerová, prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje. 

Nasbírané věrnostní body Shell ClubSmart lze samozřejmě využít mnoha jinými způsoby. Ať už jako slevu při nákupu paliva, občerstvení nebo k výběru dárků z katalogu odměn viz článek. Věnované body těm, kteří to nejvíc potřebují, nám ale může mnohdy přinést více radosti a spokojenosti nejenom o Vánocích.

Každoročně Nadační fond Kapka naděje organizuje benefiční Galakoncert v přímém televizním přenosu na TV Prima, kde vystoupí známé osobnosti české hudební scény. Letos se koná 22. prosince ve Vinohradském divadle a Vy máte možnost vyhrát 2 vstupenky. 
 
Otázka:

Co dělá holčička Vendule Pizingerové na fotografii v nabídce využití věrnostních Shell ClubSmart bodů?

a)      Drží ji za ruku

b)      Češe jí vlasy

c)       Čte jí knížku

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.shellsmart.com

Pokud se chcete zúčastnit soutěže, musíte provést Registraci  a přihlášení na www.zena-in.cz

Podmínky registrace pro účast v soutěži:

Je nutné mít vyplněné jméno, příjmení, vaše telefonní číslo a kompletní adresu (abychom vám mohli případnou výhru zaslat přepravní společností či Českou poštou). Pokud není v pravidlech jinak popsáno, náhodné vyhodnocení výherců zpracovává anonymně počítač z celkové databáze soutěžících, kteří odpověděli správně a splnili tak podmínky soutěže. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let s adresou pro doručení na území ČR.

Odpovědi posílejte na redakce@zena-in.cz a do emailu napište i váš nick, pod kterým jste na našem webu zaregistrovaní. Výherce vybereme v pátek 21/11 dopoledne.

Reklama