Hypermarket Tesco Most přispěje přibližně 10 000 Kč Oblastní charitě Most

Tesco

Zaměstnanci hypermarketu Tesco Most pomáhali společně se zákazníky splnit přání dětem z neúplných rodin. V období od 21. do 31. března dostala Oblastní charita Most několik věcných darů a vybralo se 101 035 Clubcard bodů, což je přibližně 10.000 Kč. Cílem celé akce bylo vytvořit dětem lepší podmínky k uplatnění ve společnosti a přispívat k tomu, aby měly ve svém životě rovnocenné podmínky, stejně jako jejich vrstevníci.

Zákazníci mohli přispívat na Oblastní charitu Most dvěma formami. První variantou bylo zakoupení pomlázky s obrázkem, na kterém bylo znázorněno přání dítěte. Výběr byl mezi patnácti přáníčky, kterými byly například fixy, pomeranče, čokoláda nebo pálky na stolní tenis. Druhou variantou bylo přispění Clubcard bodů z nákupu. „Velmi nás těší, že se tato akce setkala s ohlasem veřejnosti. Za vybrané body na věrnostní kartě Clubcard si nyní zástupci Oblastní charity Most mohou vybrat v našem obchodě zboží, které pomůže dětem z neúplných rodin. Nakoupit jim může například drogistické zboží, školní potřeby či hračky,“ komentuje akci Daniela Kalbáčová, personální manažerka hypermarketu Tesco Most.

V rámci této akce dostali děti také velikonoční překvapení. „Zaměstnanci pro děti připravili sto balíčků s velikonočním zajíčkem a vajíčky. Doufáme, že i tato pozornost je potěšila,“ dodává Daniela Kalbáčová.

Tesco

 

Reklama