kosile.jpg
Foto: Profimedia

Jít do společnosti nebo do práce s pomačkanou nevyžehlenou košilí si moc lidí nedokáže představit. Určitě jste už zažili mnoho chvil, kdy jste vytáhli svůj oblíbený kousek ze skříně, a vypadal, jakoby ho sežvýkal dobytek… Pak, ačkoliv máte třeba málo času, rychle saháte po žehličce či napařovači, a ve stresu se snažíte vše zachránit, případně saháte do skříně znovu, abyste vytáhli něco trochu méně zmačkaného. Ale s tím je teď konec!

FotoJetfs.jpg
Foto: Profimedia

I módní průmysl nakonec uznal, že bychom se neměli zbytečně stresovat pár záhyby na košili. Dokonce i španělský návrhář Adolfo Domínguez proslulý svým inovativním vztahem k módě před 40 lety řekl, že „vrásky jsou krásné“.

Dior je luxusní značkou, od které by jen málokdo čekal, že vezme na milost oblečení, které vypadá jako bychom ho zrovna vytáhli zmuchlané z pračky a žehličku nikdy nepotkalo. Pařížský dům módy ve své kolekci podzim-zima 2023 říká, že si do práce klidně můžete vzít zmačkanou košili, i kamkoliv jinam. A nejen košili, klidně i kravatu nebo sukni... nebo zkrátka cokoliv dalšího. Sám tak své kousky pro letošní podzim prezentoval na módní přehlídce.

FotoJetse.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: Dior  podzim-zima 2023

Reklama