Všechny zdravím a přeji, ať ten den „blbec“ se všem vyhýbá.

Můj byl minulý týden ve středu. Měla jsem zde na návštěvě dvě kamarádky z Austrálie. Den před odjezdem do Prahy si holky vzpomněly, že by se chtěly podívat do Polska. Neviděla jsem v tom problém. Sbalily jsme se a šly k autu, bohužel jako na potvoru si ani neškytlo.

Volám tedy opraváři, ať se mi jde podívat, co mám s elektrikou. Přijel, prohlédl a závěr byl – vybitá baterie. No, to se mi ještě nestalo! Moje dcerunka nevypnula rádio, a tak po 4 dnech se baterie úplně vybila.

No nic zlého. Mechanik mi nastartoval přes kabely, řekl mi, ať to projedu, že to potom bude OK. Poslechla jsem, najela 4 km, vrátila se před dům. Zkusím startnout, sláva, šlo to, měl pravdu.

Nasedly jsme a spokojené se vydaly do Polska, do Walbrzychu. Nakupujeme, prohlížíme zboží a na tržnici Růžena zjistila, že jí někdo ukradl peněženku. No to byla radost, měla tam kolem 8 000,- a nějaká eura. Díky Bohu, že doklady hlídala její dcera.

Vracíme se rozmrzelé k autu, nasedneme, ale nastartovat to nešlo. Prostě baterie… kaput! Šla jsem tedy na market koupit startovací kabely. Sláva, měli je. Začala jsem otravovat parkující řidiče, kvůli nastartování. Našel se dobrák, propojili jsme to, ale nešlo to. Holky byly otrávený, začalo pršet, tak jsem auto zamknula, vzala taxíka a odjely jsme domů. S mým mechanikem jsme potom pro auto zajeli… když viděl ty koupené kabely, řekl, ať je zahodím, že jsou k ničemu, údajně moc slabé.

Růženu z toho chytil žlučník, tak večer do špitálu na pohotovost, dostala injekci.

Když jsme vše tak probíraly, nechala jsem nedovřené dveře do společné chodby. Malinko odbočím (máme nalezeného kocourka, a ten skotačil před domem, nechtěl ještě domů). Najednou přilítl, celý vyválený v hovínkách, oči navrch hlavy. Tak honem s ním do vany, umýt, osušit. Šla jsem se číhnout na chodbu, tam byl hrozný lívanec, přímo průjmový, a nějaký dobrák toho našeho prcka chytil a vypucoval to s ním. Umyla jsem i chodbu, ačkoliv na 100% vím, že to od mýho nebylo.

Mezitím Růžena po injekci usnula, tak jsme s její dcerou ještě dlouho do noci povídaly, jaký to byl smolný den, prostě den – blbec.

Přeji hezký den.

Pastel.ka


Také přejem pěkný a pokud možno šťastnější den :) A děkujeme za pěkný příspěvek.

A co Vy, milé ženy-in? Dokážete trumfnout tenhle den blbec? Zkuste to!

redakce@zena-in.cz

Reklama