Protože čas kolem Samhainu je magický a má silnou energii, a protože by bylo dobré, abyste i vy z této tajemné atmosféry něco měli, připravili jsme pro vás: Den ve věštírně. Zeptejte se Tarotu, na to, co vás zajímá…

Pokládejte, prosím, otázky, na které lze prostřednictvím Tarotu odpovědět.
Tarot může prakticky kamkoli. Je možné se ptát na jiného člověka, na práci, na zdraví, logicky na lásku z pohledu vašeho, i jak to vidí partner.
Možnosti jsou široké, protože každá karta má nejen povahu živlu, ale rovněž svou numerickou hodnotou a astrologický význam.
(Pochopitelně – čím konkrétnější dotaz, tím konkrétnější odpověď.)

Jediné nač není Tarot schopen vám odpovídat je čas
Tedy špatně je otázka „za jak dlouho“. To proto, že náš čas Tarot „nežije“. Nezná ho. Jede přes pocity toho, na koho se ptáte.
Rovněž se Tarotu neptejte „ co mám dělat?“, protože k tomu by vás musel mít rád a stranit vám, což karty nemohou.
Je jim fuk, co uděláte, ale snadno vám řeknou, co se stane, když uděláte to, či ono, protože každý čin má svůj následek a budoucnost nastane teprve tím činem. A právě budoucnost s ohledem na to, jak si ji připravíme, je to, co nás zajímá. Co mi to přinese, když se rozvedu, co se stane, když to neudělám – například.

Redakce, ne já – aby to bylo spravedlivé – vybere tři vaše otázky. Víc toho asi nestihneme, ale uvidíme.
Hodně štěstí.

   Něco na zahřátí
Kdo vyhraje volby v USA? (ptá se Amerika J)

Udrží si Česká republika demokratický směr vývoje, nebo se nedej bože ještě my, nebo naše děti, dočkáme návratu ke „starým časům“ – jak to nyní v současnosti politická situace naznačuje? (ptá se Maruška a já se přidávám)

 Pár let se znám s jedním člověkem. Často jsme si volali třeba celý hodiny. Byl to pro mě dobrý kamarád. Skoro rok jsme nebyli v kontaktu. Teď se najednou ozval a poprvé jsme se sešli. Vůbec z něj nemám dobrý pocit. Myslím, že mi v mnohém lže. A mám pocit, že se nikdy s nikým nebaví jen tak. Mě tedy zajímá, co od něj můžu čekat. Kdo to vůbec je? (Ptá se Eva)

– Když zůstanu v redakci Ženy-in, poštěstí se mi někdy lepší kolega, než ten, kterého mám nyní? (Ptá se Kuba a Honza)

– Chtěla bych vědět, jestli se ještě zamiluju a jaký ten muž případně bude. (Ptá se ta, která nechce být jmenována, ale zbyla jediná)

Další otázky mohou být ty vaše…

Odpovědi najdete v zítřejším Samhainovém vydání

Reklama