chip2

Chtějí porušovat všechna pravidla a už se nemohou dočkat nadšeného jásotu českých žen. Na svou tour, do níž zařadili i naši republiku, se vydávají fešáci z Chippendales, nejlepší pánské revue na světě.

chip1

Vyrýsovaná těla tanečníků, propracovaná choreografie, světoznámé hudební hity a kostýmy provokující ženské sexuální fantazie. Kdy a kde se na ně můžeme těšit? Turné „Break the Rules 2016“ pánské skupiny odstartovalo v polovině ledna v texaském San Antoniu a do České republiky se dostane až 3. října. I přes to jsou vstupenky do pražského Divadla Hybernia již k mání v distribuční síti Ticketportal. Jejich ceny začínají na 1 100 Kč.

chip3

Polovina dnes čtyřiadvacetičlenného týmu Chippendales vystupuje šest dní v týdnu na jejich stálé scéně v Las Vegas, druhá polovina jezdí za svými fanynkami po celé Americe, Evropě, Africe i Asii. Ročně tak jejich představení zhlédne na 2 milióny divaček. A tanečníci jsou prý typově natolik odlišní, že si mezi nimi svého favorita najde každá žena. Co vy na to, už objednáváte vstupenku?

Reklama