Novému Batmanovi nejspíš stoupla sláva do hlavy nebo prostě chtěl okusit i druhou stranu mince. Tedy tu zločineckou. Britský herec Christian Bale, hvězda nového ztvárnění Batmana s názvem Temný rytíř, byl v úterý podle britských médií zatčen v Londýně za údajné napadení. Po několikahodinovém výslechu na policejní stanici byl propuštěn na kauci.
 
Podle médií měl čtyřiatřicetiletý herec byl napadnout svou matku a sestru v jednom z londýnských hotelů. Ženy své obvinění sdělily policii. Bale před muže zákona předstoupil v úterý a byl na místě zatčen. K hádce mezi rodinnými příslušníky a následnému napadení obou žen prý došlo den před evropskou premiérou Temného rytíře v Londýně. Film se již za první víkend stal hitem v severoamerických kinech a trhal kasovní rekordy.

Právníci slavného herce již vydali tiskové prohlášení, v němž tvrdí, že Bale se ničeho nedopustil, na policii se dostavil dobrovolně a nebyl z ničeho obviněn.

Britská policie, která se obvykle vyjadřuje velmi rezervovaně v případě kauz prominentů, pouze potvrdila, že se "dnes ráno na základě předvolání dostavil na stanici ve středu metropole čtyřiatřicetiletý muž". Zatčen byl prý na základě obvinění z útoku.

Reklama