Šéf michiganské policie zásobil místní oddělení motorovými pilami pro případ, že by město napadli zombies, čili nemrtví. Policejní důstojník Bruce Ferguson potvrdil, že on a jeho tým jsou připraveni město Lansing bránit proti jakémukoliv útoku.

„Už několik let provádíme pravidelná cvičení zásahů v případech různých druhů katastrof. Lidé mohou být zcela klidní, pokud by nás napadli nemrtví. Víme, jak blokovat ulice a jak se dostat k motorovým pilám,“ řekl poručík Ferguson místnímu listu Lansing State Journal. „Kdyby se dav nemrtvých chystal vpadnout do města ze západní výpadovky I-496, zatarasíme výjezdy, takže město minou.“ Je to skvělé, v tom městě je asi opravdu bezpečno.

Zdroj: Korzo

Připadá vám tato zpráva absurdní? Tak přijďte dnes v 10:30 na Václavské náměstí v Praze –
ve středové části na úrovni ulic Opletalova a Ve Smečkách bude v průběhu happeningu vyhlášena česká úřednická Absurdita roku. Akce proběhne v rámci kampaně Firma roku a Živnostník roku.

Kandidáty na Absurditu roku si můžete prohlédnout ZDE.

Můj favorit:

Žena-in bude u toho! Očekávejte reportáž :).

Co myslíte, měla by se česká policie také připravit na útok zombies? Nebo jsme už připraveni? Máte nějakého svého kandidáta na úřední absurditu? A která z favorizovaných Vás nejvíce zaujala?

Reklama