Dnes máme téma kutilství. Jak to může dopadnout, když si o sobě někdo pouze myslí, že je kutil? Přečtěte si příspěvek čtenářky Sonyczech...

Reklamace

Já vám teda nevím, ale něco na těch vtipech o policajtech je. Představte si dvoumetrovou, stopadesátikilovou šarži na významném postu v Praze. Kutilství není jeho hobby, kdepak, jednak by se nejspíš neohnul a jednak je zručný asi jako pan Marvan v nějakém filmu, kde na zavěšení obrazu použil celou početnou rodinu a přitom si ještě stačil způsobit úraz. Tak to je náš kamarád.

Jednoho dne se jeho žena rozhodla, že koupí nový stůl. Vybrali spolu-velký, bytelný, v onom nejmenovaném marketu vypadal prostřený a načinčaný prostě báječně.

První zděšení nastalo, když při výdeji obdrželi místo celého stolu desku a k tomu plnou krabici „něčeho".

Pche, přeci nejsem blbej," pravil a s vervou vysypal doma obsah na zem. Kouká, přehrabuje, přemítá a najednou se ozve: „Máňóóó, podvóóód!!! Oni nám dali dvě nohy jinýýýý!!!"

A opravdu. Dvě nohy byly stříbrné a dvě modré.

No to je sprosťárna, to teda tak nenechám!" a už na sebe navlékal uniformu. „To ještě stihnu," kouknul na hodinky, nacpal se do své audiny a vyrazil zpět k marketu.

Brunátný a rozzuřený se vrhnul k první prodavačce, která mu přišla pod ruku.

Podívejte se na to, takové fušérství, takový podvod, beztak je to nějaká Čína, víte, kdo já jsem, to si teda Vaše vedení za rámeček nedá, okamžitě to chci reklamovat, si děláte z lidí blázny nebo co...?" vychrlil příval nadávek.

Ta krásná blonďatá holka se na něj unyle koukla a úplně bez zájmu řekla: „Dovolíte?"

A pak... pomalu... těmi svými gelovými nehty s francouzskou manikúrou... vzala skoro štítivě ty modré nohy a jedním tahem z nich stáhla modrou ochrannou fólii.

Hezký a veselý den přeje,
Sonyczech

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kutilství

  • Můj chlap je kutil.
  • Jak jsem ulovila kutila.
  • Jeho kutilství mi leze na nervy.
  • Naše kutilské domácí vychytávky.
  • Jsem kutilka.

Příspěvky můžete posílat na náš redakční e-mail...

A co obdržíte za nej kutilský příspěvek? Nechte se překvapit, ale řekl bych, že naše hodnotná cena potěší každého kutila!

Reklama