Existují trapasy, kterým se zasmějeme až za hodně dlouhou dobu. Jako kdysi v létě s našimi dvojčaty. Byly jim necelé čtyři roky a výřečnost jim opravdu nechyběla. To léto jsme byli s manželem na dovolené u moře ještě sami a s přáteli jsme si užívali výletů i koupání. Přitom jsme hodně fotili i filmovali. Filmy na vyvolání fotek jsme pak poslali k jedné nejmenované firmě.


Když fotky došly, manžel s dětmi je byli vyzvednout na poště a potom se vypravili mně naproti k obchodu. Přitom už si nedočkavě fotky prohlíželi za pochodu. A  už z dálky na mě děti mávaly a volaly přes celé náměstí: "Mamí, tam na fotkách jste s tatínkem, jak se milujete!"... Lidé se začali otáčet, kdože to tak nemravně fotí a ukazuje snímky svým dětem, a já byla rudá jak ředkvička.


Na vysvětlenou - kamarád vyfotil pouze náš polibek u moře při západu slunce - nic jiného. Ovšem naše děti si to nazvaly po svém. Další z mnoha trapasů se nám stal poté, kdy si dcerka lehce poranila hlavu a my s ní jeli na chirurgickou ambulanci. Protože ji to nebolelo, seděla v čekárně a prohlížela si lidi kolem. Vtom vešla robustní žena s malým knírkem... Dcerka ji zvědavě zkoumala a pak řekla na celou čekárnu: "Mami, a to je paní, nebo pán???"


Reneta


Milá Reneto, děkujeme za článek. Nedivím se, že polibek u moře při západu slunce připadal vašim dětem jako milování.

Mějte se krásně a těšte sa na další dovolenou a spoustu hezkých fotek.

redakce@zena-in.cz

Přispějte i vy nějakým zajímavým příběhem. Pošlete nám svůj článek.

 

Reklama