Přírodu nelze zkopírovat!

Tisíce let hledali lidé v přírodě rostliny a receptury, díky kterým se stanou mladší a krásnější. A samozřejmě jich mnoho našli, od čarodějnických lektvarů až po osvědčené a vyzkoušené medicíny starých národů.  Až naše doba to dovedla do jiné krajnosti: chemie napodobila přírodní látky a původní receptury . – Důsledky jsou alarmující – stále častější alergické reakce a také zdravotní problémy, jejichž skutečný původ mnohdy netušíme.  Ten se často ukrývá ve složení toho, co konzumujeme a dennodenně používáme.

Respekt i provokace

Španělská přírodní kosmetika DietEsthetic obnovuje původní hledání na bázi vědeckého výzkumu, ale přitom podle přísných pravidel přírodní kosmetiky. Včetně respektu k životnímu prostředí a etickým principům.

Účinné látky DietEsthetic přitom v dobrém slova smyslu provokují. Kdo by si dobrovolně potřel tvář hlemýždím slizem, včelím či hadím jedem, dračí krví

Zapomenutá tajemství přírodních civilizací si v DietEsthetic  podávají ruku s moderními poznatky. A objevily je i mnohé celebrity.

Včelí jed otráví vaše vrásky tak, že zmizí

DietEstheticNapříklad ceněný včelí jed přináší převrat v kosmetickém průmyslu. Podporuje tvorbu elastinu a kolagenu, které jsou hlavními stavebními složkami hladké pleti bez vrásek. Ve chvíli, kdy se včelí jed dostane do pokožky, začíná účinkovat. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, redukuje vrásky, zvláční a oživí pleť. Hollywoodské hvězdy si ho velmi oblíbily a přezdívají mu „přírodní botox“.

Hadí jed? Kosmetický hit!

DietEstheticHad je od starověku posvátný tvor, který se hojně vyskytuje v mytologii světových národů, a důležitou roli sehrál také v samotném biblickém příběhu stvoření světa. A není divu, že Evu had svedl k nepravostem! Přípravky s hadím jedem jsou založené na účinnosti polypeptidu ze zmijího jedu. Zmijí jed má prokazatelné vyhlazovací účinky, které redukují vrásky zabráněním svalové kontrakce. Výsledkem pravidelného používání je výrazné zmenšení hloubky i těch nejvýraznějších vrásek a zpevnění obličejových kontur.

Draci pili krev princeznám. Dnes vracejí ztracené mládí.

DietEstheticA drak? To je bájný kouzelný tvor, který vám splní jedno přání. Navrátí ztracené mládí. Dračí krev je tmavě červená pryskyřice získávána z naříznuté kůry posvátného stromu peruánských indiánů - Crotonu lechleri, jehož domovinou jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Dračí krev obsahuje látky s vyhlazujícími schopnostmi a skupinu látek, které mají úžasné antioxidační schopnosti - 50krát silnější, než vitamin E. – Takže princezny možná po dracích netouží, ale jejich maminky je přímo vyhledávají.

Léčba akné Hippokratem a hlemýžděm

DietEstheticHlemýždí sliz užíval už samotný Hippokrates a po něm mnoho antických léčitelů. Dnes po něm šílí celebrity. Jeho léčivé vlastnosti spočívají v jedinečném mixu  složek jako jsou glykoproteinové enzymy, proteoglykany nebo v estetické medicíně dobře známá kyselina hyaluronová. Hlemýždí sliz se proto považuje za účinnou zbraň v boji s akné, jizvami, pupínky, vráskami a zarudlou pokožkou.

V Japonsku patří k horkým novinkám kosmetické salony, kde vám na pokožku přisají živé šneky. To asi nebude pro všechny klientky přijatelné – krémem je procedura méně naturalistická, ale neméně účinná.

Hlemýždí sliz má skvělé hydratační schopnosti, které jsou srovnatelné s velbloudí schopností držet vodu v těle. Jak známo, hydratovaná pleť = pleť bez vrásek!  

Na www.dietesthetic.cz se dozvíte více.

Reklama