Co je oblíbenou součástí našeho jídelníčku? Bez čeho si nedokážeme představit nedělní oběd? Co nás posílí, když nám není dobře či nás trápí nějaká nemoc?
Ano, je to polévka. Osvědčený životabudič, který nám vrací energii do žil.

Že je polévka grunt, víme všichni, ale málokdo z nás si z toho bere příklad. Žijeme v hektické době a na jídlo máme málo času. Sice je pro nás důležitá zdravá výživa, ale víc o ní mluvíme, než konáme.

Začít můžeme tím, že si pochutnáme na nové zeleninové polévce Knorr.
Značka Knorr je odborníkem na polévky a jejich přípravu, jejich výrobou se zabývá již mnoho let. Polévka vás zasytí, doplní vám potřebné tekutiny a dodá tělu bílkoviny, sacharidy a tuky.
Nové zeleninové polévky Knorr navíc nabízí ještě další výhody.

Obsahují pět životně důležitých vitamínů, zvýšené množství vlákniny a vápníku. Tělu tak dodáte 15 % denní doporučené dávky vitamínů B1 (posiluje nervový systém), B6 (účastní se metabolismu bílkovin), B9 - kyselinu listovou (napomáhá regeneraci červených krvinek), E (antioxidant – podílí se na ochraně buněk) a vitamín C.
Dále v nich najdete vápník (je nezbytný pro stavbu kostí a zubů) a zvýšený obsah vlákniny, která zlepšuje naše trávení.

Pochutnejte si na nových polévkách Knorr – Kuřecí polévce s jarní zeleninou, Zeleninové krémové polévce, Chřestovém krému, Rajské polévce s bazalkou, Hráškovém krému, Zeleninové polévce s fazolkami a Pórkové polévce!

Nám již nezbývá nic jiného, než popřát vám Dobrou chuť.

Navštivte nové stránky www.knorr.cz, dozvíte se více zajímavostí o výrobcích Knorr.  

    
Reklama