Polepšovna mazlíčků

Před třemi lety si Poláčkovi přivezli z útulku dvouměsíční štěně německého špice. Manželé jsou v důchodu a žijí se psem v činžáku na pražském Smíchově. Zhruba před rokem je začalo trápit několik problémů. Stačí sebemenší zvukový podnět, a Riki štěká na celý dům jako pominutý. Při procházkách v parku útočí na narkomany, bezdomovce a policisty. Největší muka s ním ale zažívají v tramvaji, v níž neustále kňučí, ňafá a vyje. Kvůli němu nebyli majitelé už téměř rok u vnoučat v Kobylisích. Podaří se odbornici na problémové chování zvířat doktorce Haně Žertové najít způsob, jak jejich problémy vyřešit?

Pokračování reality show s problémovými domácími zvířaty a jejich majiteli Polepšovna mazlíčků vysílá televize Nova v sobotu 19. září 2009 od 17.15 hodin.

V průběhu dnešního dne vyjde v magazínu Žena-in.cz novinka, ve které najdete odpovědi na otázky k druhé epizodě: Eliška. Pokud budete mít nějaké další otázky, můžete je napsat do diskuze pod touto novinkou, anebo na mail: jakub.koci@zena-in.cz. My je potom položíme paní doktorce Žertové.

Více o seriálu

Hanka ŽertováKaždý díl seriálu zachycuje tři týdny života, během nichž zvěrolékařka Hana Žertová, přední odbornice na problémové chování psů a koček, naučí chovatele porozumět řeči zvířat a pomůže mu disharmonický vztah s jeho mazlíčkem napravit. V Polepšovně mazlíčků se v první řadě polepšují páníčkové. „Největší radost mám, když řeším případy týraných či opuštěných zvířat s deformovaným chováním, kterých se ujali dobří lidé, a společně se nám daří po krůčcích učit je „normálně" žít, hrát si, vychutnávat si dosud nepoznané pohodlí a vlídné zacházení a oplácet je příchylností a snahou se zavděčit," říká droktorka Žertová.

  • Utekl vám některý díl? Přehrajte si ho na internetových stránkách seriálu: www.mazlicci.nova.cz

Hanka Žertová radí

Sledujete tento seriál? Máte ve svém okolí problémového domácího mazlíčka? Líbí se vám rady doktorky Žertové?

Reklama