Polepšovna Žertová

Dvouletá fenka jorkšírského teriéra žije s bezdětnými manželi v Náchodě. Bydlí v panelovém bytě, kde Elišce na první pohled vůbec nic neschází. Přesto je ustrašená, bojí se při každé změně prostředí, má strach z aut, lidí i ostatních pejsků. V poslední době začala místo na plence čurat na kobercích. Venčí se jednou denně, hraje si s míčkem, jinak téměř nekomunikuje. Je pro psa správné, aby byl příliš opečovávaným mazlíčkem? Jaké příčiny problémů paní doktorka Žertová odhalí a jak je bude řešit?

Pokračování reality show s problémovými domácími zvířaty a jejich majiteli Polepšovna mazlíčků uvádí televize Nova v sobotu 12. září 2009 od 17.15 hodin.

Pod touto novinkou můžete opět diskutovat a pokládat otázky pro paní doktorku Žertovou. Pět otázek vybereme a paní doktorka je zodpoví - její odpovědi uvedeme v samostatném článku!

Více o seriálu

Každý díl seriálu zachycuje tři týdny života, během nichž MVDr. Hana Žertová, přední odbornice na problémové chování psů a koček, naučí chovatele porozumět řeči zvířat a pomůže mu disharmonický vztah s jeho mazlíčkem napravit. V Polepšovně mazlíčků se v první řadě polepšují páníčkové. „Největší radost mám, když řeším případy týraných či opuštěných zvířat s deformovaným chováním, kterých se ujali dobří lidé, a společně se nám daří po krůčcích učit je „normálně"žít, hrát si, vychutnávat si dosud nepoznané pohodlí a vlídné zacházení a oplácet je příchylností a snahou se zavděčit," říká droktorka Žertová.