A máme tu opět drby z redakce. Dneska to tu pěkně vře. Naše zástupkyně Klárka Wimmerová celou noc nespala, ale nebylo to proto, aby se mi zavděčila k tématu, ale proto, že ji večer čeká setkání s nejkrásnějším mužem planety a také s „anglickou královnou“.  

Klárka je už od rána pěkně nervózní. Nestihla jsem ji ani vyfotit, protože právě odběhla na „foukanou“. :)

O soutěži Muž roku 2013, jehož je ŽENA-IN.cz jedním z mediálních partnerů, jsme vás informovali už několikrát. Viz. Hlasujte a vyberte Muže roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz!
Hlasování končí právě teď, 23. srpna 2013 ve 12.00 hodin.

Finálový galavečer proběhne dnes večer v náchodském Městském divadle. ŽENA-IN.cz u toho samozřejmě nebude chybět.
Klárka Wimmerová
, coby zástupkyně šéfredaktora, bude sedět v porotě společně s nejkrásnějším mužem světa Ali Hammoudem Viz. Nejkrásnější muž světa je v Čechách a také dvojnicí anglické královny - Mary Reynolds, která přiletěla do Prahy včera.  

dvojnice

Dvojnice anglické královny Mary Reynolds s pořadatelem soutěže Davidem Novotným krátce po příletu

Královské veličenstvo Mary Reynolds je v České republice poprvé. Po oficiálním přivítání se odebrala do pražského hotelu Majestic, kde je ubytována.
Dvojnici anglické královny Alžběty II. zastupuje Mary Reynolds už přes dvacet let. Patří ke špičce dvojnic a po celém světě jí vítají davy lidí, k čemuž jsou zapotřebí samozřejmě i náležitá bezpečnostní opatření a téměř stejný protokol jako u samotné královny.

fotografkralovna

V odpoledních hodinách přijal „královnu“ starosta města Náchoda Jan Birke. Večer se setkala s nejkrásnějším mužem světa Ali Hammoudem a Mužem roku 2011 Martinem Gardavským.

smuzikralovna

s nejkrásnějším mužem světa Ali Hammoudem a mužem roku 2011 Martinem Gardavským

V dnešním programu ji čeká cesta do Náchoda na finálový večer Muže roku.

Velmi příjemná Mary oslavila osmdesátiny v minulém týdnu a na cestu do České republiky se moc těšila. Chce ochutnat také známý likér Becherovku.
Má práce mě velmi baví, přivedl mě k ní můj manžel, který říkal, že vypadám jako královna, a sousedi mi to také říkali, jinak nemám žádnou plastickou operaci, mám to v sobě od přírody,“ vyjádřila se Mary médiím.

V sobotu v poledne už odlétá Mary Reynolds - anglická královna, zpět do Velké Británie.
Ale do té doby se nám snad stihne s naší Klárkou Wimmerovou vyfotit. :)

kralovnadvojnice

Reklama