Světem hýbe mnoho kauz. Naší pražskou redakcí hýbou dánští studenti. Nad ránem jich v centru Prahy totiž potkáváme (a slyšíme) plno. Nepomohly ani pásky pro plnoleté. Tito mladí lidé se tu s prominutím chovají jako hovada.

Prd, že se pije v Rusku, to jste nebyli v Dánsku.
Tam je dovoleno pít jistý druh alkoholu už od šestnácti a národní tradice dokonce velí, že kdo nepije, není normální. Prostě nezapadne mezi Dány.

Ovšem v naší zemi tomu tak není. Tady se pije od osmnácti a my rodiče jsme raději, když vidíme naše potomky střízlivé, a ne zlité pod obraz.

Jakou úctu asi mají tito lidé k naší zemi, když veřejně prohlašují, že v Čechách jsou dobré „kurvy“, že se tady dá levně opít a hlavně si pořádně zařádit, včetně demolování hotelových pokojů, poblití staropražských uliček a zákoutí, močení za bílého dne na veřejnosti, řevu, hulákání.

ddva

Když je vidíte, jsou to ještě děti.
Děti, které mají ve své zemi jiný zvyk. Ale naši studenti by si něco takového v Dánsku určitě nedovolili.

Dnes je navíc Valentýn, Dánové se budou chtít na jednu noc zamilovat do krásných Češek i ošklivých prostitutek a pořádně to roztočit.
Už aby odjeli.

I vy, které nejste z Prahy, napište do komentářů názor na tyto nálety (a buďte v duchu s námi, redakce je totiž přímo v centru dění).

Více o opilých Dánech také ZDE.

fotografie jsou ilustrační

Reklama