Patříte mezi ty, kteří se rádi opalují? Milujete ležet na sluníčku a vnímat sálající teplo slunečních paprsků? A myslíte při tom na svou pokožku, která při slunění trpí a je ohrožena?

Trendem posledního desetiletí je ochrana pokožky před sluncem. Dnes každý ví, že nadměrné slunění může pokožku nejen podráždit, spálit, ale také přispěje k možnému zvniku rakoviny kůže. Podle odborníku sice tyto informace známe, ne však se dostatečně chráníme a přikládáme jim důležitost. Statistiky uvádějí, že dokonce 50% z nás nedbá na nebezpečná rizika a stále se chová riskantně.

5 základních pravidel bezpečného slunění:

  • garnierChraňte se: nadměrné vystavování se slunci je nebezpečné. Nepobývejte na slunci dlouho, ani pokud používáte ochranné prostředky.
  • Vyhýbejte se nadměrnému slunění v době, kdy je slunce nejvýše.
  • Zůstávejte zahalení. Kromě ochranných krémů vždy noste i ochranné oblečení, pokrývku hlavy, tričko a sluneční brýle.
  • Zabraňte pobytu miminek a dětí na přímém slunci. Čím více jsou vystavené UV záření, tím vyšší je riziko vzniku rakoviny v pozdějším životě.
  • Nešetřete na opalovacích krémech a používejte je často, těsně před začátkem slunění, po koupání, sprchování nebo osušení ručníkem. Věnujte pozornost citlivým oblastem: uším, nosu, rtům, zátylku atd.

Rádi bychom vám představili novinky od Garnier Ambre Solaire. Tyto přípravky jsou vytvořeny k prevenci poškození pleti, které je důsledkem nadměrného opalování (tedy prevenci spálenin, předčasného stárnutí a rakoviny kůže)

Opalovací přípravky Ambre Solaire si drží průkopnickou pozici na poli ochrany před sluníčkem pro celou rodinu už 75 let. Během uplynulých let se podařilo vytvořit přípravky pro skutečně celou rodinu. Kosmetika Ambre Solaire - její přípravky jsou vysoce inovativní a příjemně se používají, posouvají hranice toho, co je v oblasti solární ochrany možné: oleje, mléka, transparentní spreje, přípravky pro děti.

Novinka 2010: Opalovací ochranný olej

garnierGarnier se vrací zpátky ke kultovním produktům a přidává jim silnější schopnost ochrany: opalovací oleje o síle SPF 15 a SPF 10.

Lidé, kteří milují opalování, často zapomínají na ochranu. Mají raději opalovací přípravky s nižším nebo nulovým stupněm ochrany. Rádi se sluní dlouho dobu, dokonce i v denní době, kdy je slunce nejsilnější. Žene je jediná posedlost: mít stejnoměrné a výrazné opálení.

 

Jejich přístup ke sluníčku je hodně riskantní. Studie ukazují, že 71 % procent spotřebitelů si myslí, že díky opalování jsou krásnější. Občas si myslí, že je normální se před vlastním opalováním poprvé spálit. Právě u takových lidí jsou ve velké oblibě opalovací oleje.

Olej je v jejich představách magicky spojený s výrazným opálením, dovolenou, exotikou a potěšením. A každé léto tak přichází to samé dilema: ochrana, nebo opálení. V létě 2010 tyto starosti končí!

Odolná ochrana před UVA/UVB paprsky

Vůbec poprvé nabízí Garnier Ambre Solaire ve svých opalovacích olejích ochranu UVA-UVB SPF 15 a 10.

Jejich inovativní složení je patentované. Exkluzivní fotostabilní systém filtrů Mexoryl™ XL chrání před poškozením způsobovaným sluncem a preventivně působí proti předčasnému stárnutí pleti. Oleje jsou obohacené o vitamin E, který působí antioxidačně. Jsou také voděodolné.

Zářivá a jemná pleť

Příznivci opalování tradiční opalovací oleje milují - ty jsou teď obohacené o bambucké máslo, které dodává pleti nesrovnatelnou zářivost a hebkost.

Novinka 2010: Hydratační sprej - vysoká ochrana dětské pokožky SPF 50+

garnierCitlivá dětská pleť si zaslouží maximální ochranu před UVA/UVB zářením. Garnier nově nabízí hydratační sprej - pečlivě chrání a snadno se používá.

Přípravky Ambre Solaire pro děti obsahují systém fotostabilních filtrů Mexoryl ® SX a Mexoryl ® XL. Jsou obohacené o hydroaktivní komplex s vitaminem E, který intenzivně hydratuje pokožku po celou dobu, kdy je vystavena slunečnímu záření. Sprej i mléko jsou hypoalergenní, neparfemované a odolné proti vodě.

Ambre Solaire

  • Opalovací mléka - nejoblíbenější přípravky

Představují vysoce účinnou ochranu proti UVA/UVB záření. Obsahují patentovaný fotostabilní filtr Mexoryl ® SX. Jsou navíc obohacená o Cactus Nutriflavone a čistý vitamin E pro hydrataci pokožky po celou dobu jejího vystavení slunečnímu záření.
Mléka mají nemastné voděodolné složení, rychle se vstřebávají.
 SPF: 10, 15, 20, 30

garnier

  • Opalovací spreje - přesná a komfortní aplikace

Spreje poskytují nejen velmi komfortní a přesnou aplikaci, ale také velmi účinnou ochranu proti UVA/UVB. Obsahují patentovaný fotostabilní filtr Mexoryl ® SX. Jsou obohacené o Cactus Nutriflavone a čistý vitamin E pro hydrataci pokožky po celou dobu jejího vystavení slunečnímu záření.
Jejich složení je nemastné a voděodolné, spreje se rychle vstřebávají.
 SPF: 15, 30

garnier

  • UV Sensitive - nejvyšší ochrana i pro tu nejcitlivější pokožku

Přípravky UV Sensitive (krém na obličej, mléko) jsou určené pro citlivou pleť, která vyžaduje maximální ochranu před UVA/UVB. Obsahují systém fotostabilních filtrů Mexoryl ® SX a Mexoryl ® XL. Jsou obohacené o hydroaktivní komplex s vitaminem E, který intenzivně hydratuje pokožku po celou dobu jejího vystavení slunečnímu záření. Přípravky UV Sensitive jsou hypoalergenní a neparfemované. SPF: 50+

garnier

  • Mléka Light & Silky

Light & Silky 100% nelepí a nemastí, přitom si ale zachovává 100 % svých ochranných vlastností. Mléko s lehoučkou texturou obsahuje patentované fotostabilní filtry Mexoryl ® SX a Mexoryl ® XL. Velmi účinně tak pleť chrání před UVA/UVB zářením. Navíc je obohaceno o komplex Hydrasilk. Ten zajišťuje hydrataci pokožky po dobu 24 hodin.
Mléko se okamžitě vstřebává a je voděodolné
 SPF: 15, 20, 30

garnier

  • Mléko a sprej po opalování

Zklidňují, hydratují a vyživují unavenou slunci vystavovanou pokožku po dobu 12 hodin. Obsahují koncentrované výtažky z kaktusu, které působí jako zásobárna vody v pokožce. Přinášejí okamžitý pocit zklidnění a svěžesti po každém slunění. Okamžitě se vstřebávají.

garnier