shutterstock-339238709.jpg
Foto: Shutterstock

Emkfit
Certifikovaná instruktorka Emily Thorne se na Youtube zaměřuje na natáčení tanečních videí. Jejich koncept je velmi jednoduchý a velmi zábavný. Na populární písničku si vždy připraví dva taneční prvky a ty následně tancuje dokola, dokud skladba neskončí. Není to žádná ulévárna, ale pořádně se zapojíte, protože princip je podobný jako u vysoko intenzivních intervalech tréninků, takzvaných HIIT.

Bonusem je, že si vybírá známé písničky, které si při tancování můžete i zazpívat. Tedy pokud vystačíte s dechem. Zatančit si můžete například Born to Hand Jive z Pomády, pecky od Abby nebo největší hity osmdesátých a devadesátých let. Každé video má kolem dvaceti minut a když si dáte dvě po sobě, bude z vás odkapávat pot.

Madfit
Zatrsat si můžete i prostřednictvím Youtube profilu cvičitelky Maddie Lymburner. Kromě klasických posilovacích workoutů točí i jednoduché choreografie na současné populární písničky. V rámci tancování nechybí ani posilovací cviky například v podobě dřepů.

ChakaboomFitness
Hodně inspirace na svá domácí taneční čísla můžete nasbírat také na Youtube profilu ChakaboomFitness, kde se střídají jednotliví instruktoři. Většina tanců má opravdu rychlé tempo a zpočátku pravděpodobně nebudete jednotlivé kroky zvládat, ale stačí si video pustit několikrát dokola a uvidíte zlepšení. Anebo si prostě jen na moderní písničky tancujte podle sebe a nechte se povzbuzovat cvičitelem.

Fitseveneleven
V klidu vaše údy nenechá ani sympatický instruktor s širokým úsměvem Tanju Koc, který dělá choreografie vycházející ze zumby, takže v nich najdete hodně latinskoamerických rytmů a figur. Ideální pro ty, které rády rozvlní své boky.

Kyra Pro
V trochu pomalejším tempu se nesou videa trenérky Kyry Provost. Díky ní si ovšem můžete zatrsat třeba na písničky z Disney pohádek nebo muzikálů, jako je Největší showman či Hairspray.

Reklama