cl.jpg
Foto: Profimedia

Dokument jim umožní nahlédnout do zákulisí výroby A jak to bylo dál a dost možná bude i zajímavější než samotné pokračování. Ostatně to není nijak těžké, protože laťka není nasazena příliš vysoko. V rozhovorech v dokumentu promluví představitelky hlavních rolí, ale ke slovu se dostanou i tvůrci, kostýmní návrháři a další členové týmu. Trailer naznačuje, že se tedy bude trochu více řešit i móda, která má v seriálu významný prostor.

O natáčení promluví i nové postavy. Nebude chybět třeba Sara Ramírez, která si zahrála nebinární Che. Krátce je v ukázce vidět i herec Willie Garson, který si Stanforda Blatche zahrál jen na začátku pokračování, protože se o slovo přihlásily zdravotní problémy. V září ovšem v sedmapadesáti letech zemřel na rakovinu slinivky.

Kdo se naopak v traileru neobjevil a dá se očekávat, že v dokumentu nebude, je herec Chris Noth alis Pan Božský. Ten si zahrál jen v prvním díle seriálu. Měl ovšem být i v posledním, ale s ohledem na skandály týkající se sexuálního obtěžování, které se kolem jeho osoby vynořily, ho tvůrci ze závěrečné epizody vystřihli.

Všechny diváky zajímá, jestli se bude v dokumentu rozebírat absence Kim Catrall, která v Sexu ve městě hrála Samanthu. Herečka se odmítla kvůli sporům se Sarah Jessicou Parker pokračování zúčastnit, a tak ji scenáristé nechali odjet do Londýna. Bylo by ovšem divné, kdyby o tom v dokumentu nepadlo ani slovo. 

Zdroje: People, Elle, Youtube, HBO Max