VichyKaždá žena zvládá boj s vráskami po svém. Některá se s nimi smíří, jiná se rozhodne bojovat. S věkem pleť postupně ztrácí svoji hutnost a pevnost, navíc se začínají objevovat vrásky na čele, kolem očí, úst, mezi obočím a na krku. Ačkoliv je nám kvalita pokožky do určité míry dána do vínku genetickou dispozicí, je toho stále dost, co pro její mladistvost můžeme udělat.

Cesta do nitra vaší kůže

Místo, kde se odehrává ono nepříjemné stárnutí kůže, se nazývá dermis, a přesněji, jak Laboratoře Vichy objevily, papilární dermis, nazývané Derm Source. Tato hluboko uložená slabá vrstva kůže se skládá z jedinečných buněk, papilárních fibroblastů, které svojí aktivitou regenerují pleť. Jak tyto fibroblasty s postupujícím věkem a s působením negativních vlivů, hlavně UV záření, mizí, nastupují projevy stárnutí pleti a zakoření se hluboko v kůži. Pokožka tak začne ztrácet pružnost a přicházejí vrásky. Aby tedy pleť zůstala mladá, je nezbytné, aby byla papilární dermis plná těchto zmíněných aktivních buněk – papilárních fibroblastů, o kterých říkáme, že šíří „molekuly mládí“ v kůži.

Zázrak jménem Rhamnosa

Laboratoře VICHY, jak jsme se tedy dozvěděli, za 20 let výzkumu identifikovaly klíčovou roli Derm Source, hluboké vrstvy kůže, kde se nachází opravdový zdroj mládí. Právě na základě impulzů od papilárních fibroblastů z této vrstvy se vytvářejí nové buňky. Co může tento zdroj udržet aktivní tak, aby byl výskyt vrásek co nejmenší? Je to aktivní látka rostlinného původu s tajemně znějícím jménem Rhamnosa. Tento Vichyrostlinný sacharid, který v Laboratořích Vichy extrahují pomocí hydrolýzy v jeho ultračisté podobě a v 5 % přidávají do všech přípravků řady Liftactiv s technologií Derm Source, je totiž schopen velmi účinně působit na Derm Source a reaktivovat činnost zmíněných buněk – tzv. „molekul mládí“. Rhamnosa je již dlouho dermatology uznávána pro své zklidňující účinky, ovšem až v Laboratořích Vichy odkryli její výjimečnou sílu v boji proti stárnutí pokožky.

Vráskám odzvonilo

Zpevňující krém proti vráskám Liftactiv s technologií Derm Source přináší dlouhotrvající liftingový efekt a klinicky ověřený účinek proti pěti druhům nejčastějších vrásek – na čele, mezi obočím, v okolí očí, na tvářích a na krku. Přípravek představuje absolutně novou dimenzi v péči o pleť – proměňuje ji ve znatelně vyplněnou, sametově hebkou a zářící. Kůže se stává pevnější i v hlubších vrstvách a vypadá jako proměněná. Navíc Vichy vytvořilo jedinečnou texturu pro všechny ženy – nemastnou a nelepivou – komfortní pro celodenní lifting kůže. Liftactiv s technologií Derm Source – denní a noční – byl pod dermatologickou kontrolou testován na citlivé pokožce, je hypoalergenní a bez parabenů. Vaše pleť si tento skvělý produkt zamiluje na první dotyk a rozzáří se mládím.

Více informací najdete na stránkách www.liftactiv.cz