Miminko se po porodu stále ještě vyvíjí, a stejně tak je to i s jeho pokožkou. Ta je po narození jemná, skoro průhledná, mnohem tenčí než pokožka dospělých. Ještě není opatřena přirozeným ochranným filtrem. Bohužel je příliš snadno propustná pro veškeré látky, které s ní přijdou do styku. Nejcitlivější a nejnáchylnější je pokožka v okolí zadečku a genitálií, kde je drážděna agresivní močí a stolicí. Velice snadno, během několika desítek minut, může dojít k podráždění a opruzeninám. Taková opruzenina pálí a svědí. Dítě je proto velice nerudné, špatně spí a navíc je pro něj tento nový pocit, který až doteď neznalo, poměrně dost stresující.
Abychom takové nepříjemnosti zabránili, dbáme na to, aby na pokožku nic těsně nepřiléhalo, a cokoliv s ní přijde do styku, by mělo být hygienicky čisté bez agresivní chemie. Ale především udržujeme pokožku suchou.

O tom všem ví výrobce dětských plenek Huggies a v souladu s těmito poznatky také dětské plenky vyrábí. Již jsme Vás seznamovali s plenkami Huggies® Newborn, které jsou vhodné pro „miminka začátečníky“ - novorozence do 3 měsíců.

 

Na tyto plenky navazuje řada Huggies® Classic „kvalitní plenky pro každý den“ nebo řada Huggies® Premium „plenky propracované do posledního detailu“. Plenky jsou prodyšné a bez problémů absorbují i větší množství tekutiny. Gumičky obepínající dětské nožičky po zapnutí pleny jsou dost účinné proti úniku obsahu plenky, a přitom dost jemné k pokožce.
Pro větší „rošťáky“ je připravena řada Huggies® Pull-Ups® „na cestě od plenek k nočníku“.

 

Dalším výrobkem, který bude spolehlivě pečovat o pokožku Vašeho miminka, jsou čisticí ubrousky Čisticí ubrousky Huggies®. Pomohou Vám nejen při přebalování, ale také při otírání obličeje nebo upatlaných prstíků. Jsou vyrobené z kvalitních vláken bavlny, proto připomínají navlhčenou jemnou látku, a strečového materiálu, který je odolnější proti protržení. Můžete si vybrat z několika variant, dle potřeby miminka Huggies® Pure - varianta určená pro novorozence a děti s citlivou pokožkou, Huggies® Natural Care - varianta s extraktem s Aloe Vera a vitaminem E, velmi jemné a ohleduplné k dětské pokožce, Huggies® Soft Skin - varianta obohacená o bambucké máslo pro jemnou dětskou pokožku.

 

Více se dozvíte na stránkách www.huggiesclub.cz

 

Chcete vyhrát Čisticí ubrousky Huggies® pro své nejmenší? Potom se zapojte do soutěže ZDE

Reklama