Máte doma dceru, která si hraje s panenkami? Určitě zatoužila po pokojíčku, kam by je mohla ukládat. Co byste řekly malé inspiraci? Pokojíček pro panenky nejen jako hračka, ale i zajímavý designový doplněk.

Kde jsou ty časy, kdy jsme si s podobnými pokojíčky hrávaly my. Pamatujete? Byly vyrobené z poctivého dřeva a vypadaly jako kopie nábytku dospělých. Dnes už takové kousky vidíme jen ve starožitnostech jako drahé sběratelské kousky. Možná máte doma ještě schovaný nábyteček pro panenky ze svého dětství a chráníte ho jako oko v hlavě. Možná jste ho dala svým dětem na hraní a pomalu dosluhuje.

Takový už dnes těžko koupíte. V obchodech je k mání už jen plastový, ne moc vkusný a málo trvanlivý.

Možná vás potěší, že někdo navázal na „starou“ tradici a začal vyrábět krásný dřevěný nábytek pro panenky.

pokojíček

Autorkou pokojíčku na obrázcích je známá stylistka Erika Partyková. „První kousky nábytku jsem navrhla pro svou dceru Emu, realizace se ujal můj táta, profesionální truhlář. Pak přišel nápad výrobu rozšířit na zakázku v malých sériích.“

pokojík

Součástí základního setu je postýlka, gauč, stůl, židle, konferenční stolek, paravan a šatní skříň. Nechybí ani krásné textilní doplňky jako polštář, peřinka, věšáčky nebo ručně tkaný koberec. Každý kousek je výsledkem poctivé ruční práce, vyrobený s notnou dávkou lásky a fantazie.

gauč

„Náš nábytek plní přání holčiček, které si chtějí hrát, uskutečňovat své fantazie a smyšlené příběhy. Základní set se neustále vyvíjí, vznikají další nezbytné kousky k doplnění.

pokojík

Jelikož je každá holčička jiná, umíme přizpůsobit finální produkt individuálním požadavkům, a to nejen barevným. Můžeme navrhnout a vyrobit speciální sadu s novým designem ušitým na míru interiéru konkrétního pokojíčku,“ dodává Erika Partyková.

 

Ceny nábytku a doplňků

Dřevěné prvky:
    ŽIDLE : 550 Kč
    STOLEČEK : 650 Kč
    POSTÝLKA : 1550 Kč
    GAUČ : 750 Kč
    PARAVAN: 750 Kč
    KONFERENČNÍ STOLEK : 750 Kč
    SKŘÍŇ : 2450 Kč

Zvýhodněný set *  7KS NÁBYTKU + věšáčky 3ks a ložní prádlo: 7150Kč  

Textilní doplňky:
  LOŽNÍ SET: 450 Kč
  RUČNĚ TKANÝ KOBEREC: 3200 Kč
  VĚŠÁČKY 3 KS: 550 Kč
 

Foto a zdroj: Emagame