I přes ty hrůzy, které se v Londýně dějí, se naše redakce snaží pracovat. Nebudu se zde k události více vyjadřovat, naše pocity, zvláště ty ženské, jsou jistě velmi podobné. Sem tam se mi něco uvnitř sevře, to když se do toho vcítím, když si to jen trochu nechám připustit k tělu. Je to hrůza, které v této chvíli ale pomoci nemůžeme...
Vraťme se k našim fotografiím.
Mám v poště celé spektrum snímků pozitivně laděných, můžu si vybírat dle mého vkusu. Děkuji vám všem.
K Chorvatsku mám vztah, mám na tuto přímořskou zemi hodně vzpomínek. Dva velmi vydařené snímky nám zaslala Bella.
Posílám vám neobyčejně obyčejné Chorvatsko - Primošten. Na fotografiích je výhled z balkónu a tamní ostrov.


Nový komentář
Komentáře
dneska jsme dojeli z Brelly supr
v pátek jedu do chorvatska, nemůžu se dočkat, jen ty útoky mi kazí radost z nadcházející dovolené
já chci taky chjooo místo toho čučím z okna na příletovou a odletovou halu na letišti. Jo takhle naskočit do nějakého letadélka a letět za sluníčkem to by se mi líbilo jo jo