Tereza Kostková a Libor Bouček mají jedno společné - oba jsou skvělí moderátoři a mají za sebou velká televizní show! Ona moderovala StarDance…když hvězdy tančí, TýTý i Silvestr. On Českého slavíka, Pevnost Boyard, Máme rádi Česko, Ceny Anděl nebo Českou Miss.

V úplně nové a velmi odlišné roli je teď diváci mohou vidět v pořadu POKEC na internetové televizi Net Channel.cz. Tereza Kostková a Libor Bouček opustí svět velkých televizních show a vymění ho za komorní pořad, do kterého si každý zvlášť pozvou zajímavého hosta z oblasti kultury, podnikatelské sféry, společnosti nebo sportu. Společně si budou povídat nejen o jejich práci, soukromí, ale i o tématech trochu skrytých či neznámých.

kostková

Každého z hostů pořadu POKEC si Tereza s Liborem vybírají sami. Autorské rozhovory budou mít díky tomuto výběru originální podobu. Mezi prvními si přijdou s Terezou nebo Liborem POKECat zpěvák a herec Matěj Ruppert, miliardář a mecenáš Karel Janeček, zpěvačka s výjimečným hlasem DASHA nebo zlatý hokejista z Nagana František Kučera.  

janeček

Premiérový POKEC můžete vidět již teď na www.netchannel.cz a každý nový díl pravidelně vždy ve čtvrtek.

Internetová televize Net Channel.cz zahájila vysílání v září 2016 pořady jako Kriminálka GOTTWALDOV, Gurmánie, Prsťáci nebo Klínový řemen.

miniPokec s Terezou Kostkovou

Čím vás zlákal nový pořad POKEC?

Myslím, že mě nejvíc zlákal poměrně svobodnou možností v projevu při vedení rozhovoru. Líbil se mi jeho záměr i koncept... Mohu to byt úplně já!

Máte nějaký klíč, podle kterého si vybíráte hosty?

Ten klíč je jednoduchý - vybírám si své hosty podle toho, s kým si skutečně chci „POKECat“.

Co nesmí chybět rozhovoru pro internetovou televizi Net Channel?

Autenticita a opravdovost.

Reklama