„S mamkou jsme se dohodly, že jí budu dceru vozit jednou týdně na celé odpoledne. Od jedné asi do šesti hodin. Bála jsem se, jak to bude Janička zvládat, ale naštěstí je na mamku zvyklá a nestýská se jí. Ale přijde mi, že to tak úplně nezvládá máma. Zatím byla na čtyřech hlídáních a pokaždé se něco stalo,“ popisuje Eliška.

649d554a09974obrazek.png
Foto: Shutterstock

Z jednoho odpoledne si její dcera, která se staví kolem nábytku, odnesla velkou bouli, a když se Eliška ptala, co to má být, její matka odvětila, že neví, že si ani nevšimla, že se něco stalo. Po dalším hlídání měla Jana kousek plastu ve stolici a ukázalo se, že šlo o úlomek umělé misky, kterou jí dala babička na hraní. A aby toho nebylo málo, po třetím hlídání měla Jana pod okem škrábanec od kočky, kterou její babička chová.

„Chápu, že zvědavé malé dítě je těžké uhlídat, ale já dceru hlídám každý den a rozhodně se jí každý den něco nestane. Je mi teda divné, že u matky je pořád samý úraz. Mám podezření, že na ni nedává dostatečný pozor, ale když jsem na tohle téma zavedla řeč, akorát jsme se pohádaly a matka samozřejmě popírá, že by se dceři dostatečně nevěnovala,“ tvrdí Eliška.

Zdroj: respondentka Eliška

Čtěte také:

Reklama