Zcela nový styl vašich vlasů neznamená nutně hodiny strávené u kadeřníka. Stačí jen chvilka času před zrcadlem, fantazie a nový styling Lybar Mega Hard. Z jednoho střihu vlasů tak pomocí trojice stylingových přípravků s mega silným tužicím účinkem snadno vytvoříte účes přesně „na míru“. Díky příjemné parfemaci mohou všechny tři výrobky používat i muži.

Základem úpravy každého účesu je pěnové tužidlo Mega Hard, které se nanáší do umytých nebo navlhčených vlasů. Krémová pěna optimálně zpevní a posílí každý vlas a účes se velmi snadno tvaruje. Tužidlo Mega Hard můžete použít pro všechny délky vlasů, které pro úpravu účesu vyžadují mega silné zpevnění. Přizpůsobte pouze množství použitého tužidla délce a hustotě vlasů! Nový design doplňuje i nové větší 200ml balení tužidla.

Rychlá změna image? Gel MEGA HARD s okamžitým tvarovacím efektem zvládne proměnu celého účesu stejně snadno jako vytvoření jediného extravagantního detailu. Stačí malé množství gelu rozetřít do dlaní a pak pomocí prstů tvarovat účes pramen po prameni. Díky rychlému zasychání ihned vidíte výsledný tvar účesu. Vlasy ošetřené gelem jsou velmi pevné, lesklé, chráněné proti UV záření a účes dobře odolává vlhkosti.

Nezapomínejte své vlasy pravidelně zbavovat prachu a také vrstev stylingu. Pouze na dobře vykartáčované nebo umyté vlasy můžete nanášet další styling bez obav, že Vaše vlasy budou matné nebo dokonce se šedavým nádechem.

Gel Mega Hard najdete nejen v novém složení, designu a obalu, ale i obsahu 215 ml.

Každému účesu prospěje závěrečná fixace lakem na vlasy. Lak MEGA HARD nejen uchová účes nezměněný po dlouhou dobu, ale dodá mu i lesk a ochranu proti UV záření.

S lakem Mega Hard můžete zafixovat celý účes nebo jen určité partie – extravagantní kreace, záleží na účesu a typu vlasů! Při lakování dodržujte cca 30 cm vzdálenost od vlasů. Pak je rozprach ideální, jemný a výsledný účes je rovnoměrně fixován a vlasy lesklé.

Nezapomínejte své vlasy pravidelně zbavovat prachu a také vrstev stylingu. Pouze na dobře vykartáčované nebo umyté vlasy můžete nanášet další styling bez obav, že Vaše vlasy budou matné nebo dokonce se šedavým nádechem.

OVĚŘTE SI VOLBU STYLINGU NA NOVÉ STUPNICI TUŽIVOSTI LYBAR!PRO MEGA SILNÝ EFEKT NOVÉ ZNAČENÍ PURPUROVOU BARVOU A „6“ NA STUPNICI .

Reklama