Takovou zkušenost získala naše čtenářka s nickem jarpejska. Byla pojištěná na všechno možné, ale když chtěla vypaltit peníze, našli si kličku, proč to nejde. A tak si našla jinou pojišťovnu

Dobrý den, hned na úvod chci říct, že pojištováci jsou pěkně vyčuraní a většinou dělají smlouvy tak, aby to vyhovovalo jim. Ale ty slušné nechci urazit.

 Moji první pojistku uzavřeli naši, samozřejmě, a v 18 letech mi vyplatili určitou sumu peněz. Jelikož tehdy zajetá pojištovna a pojištění jež navazovalo, mi vyhovovalo, tak jsem to prodloužila a pokračovala dál, ale už jsem si uzavřela i životní pojistku a takové ty pojistky na úraz, vážnou nemoc, trvalé následky, ale vždy jsem uzavřela jen tu základní.

Pak se narodily děti a pojištovák hned dorazil je připojistit, aniž bych teda dala vědět a zvala ho...připojistila jsem je a pak jsem se nááhodou dozvěděla, že jiné děti už mají pojistky i na pobyt v nemocnici, i dospělí, že na to mají nárok a navíc mě naštvali, že každý rok po mně chtěli navýšit částku, což jsem nechápala.

Tak jsem se rozhodla změnit pojištovnu, a náhodou jsem potkala kamarádku a ta dělala pojištovačku. Hned ochotně došla, sepsala nové pojistky, ale jak jsem ležela v nemocnici po operaci s uchem, a chtěla jsem vyplatit částku za pobyt v nemocnici, řekli mi, že nemám nárok, jelikož tu nemoc jsem měla už před rokem a to oni neproplácí. Ale ona se dušovala, že mi to dají.

Pak mi ještě volal i ten náš starý známý pojištovák a slušně mi vynadal, že jsem si dovolila zrušit pojistku a  jestli jsem sakra bez peněz, že si můžu tu naspořenou částku klidně vybrat, tak jsem mu nadala taky a našla si jednu hodnou slušnou paní, která mi udělala úplně nové pojistky u jiné pojištovny a jsem spokojená. Není problém s vyplácením peněz a kdykoliv potřebuji, dojede a pomůže. 

 Proti povodni pojištění nejsme, bydlíme sice ve městě, kde povodně zasáhly, ale bydlíme dostatečně daleko od řeky...i když...nikdo neví.

jarpejska

Milá Jarpejsko, díky za příspěvek. Zajímalo by mě, zda jste nakonec typeníze za pobyt v nemocnici dostala

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste pojištěné, milé ženy-in?

  • Co všechno máte pojištěné? Omezila jste se jen na povinné pojistky, nebo využíváte pojišťovnictví i k jiným účelům?
  • Už jste někdy dostaly od pojišťovny peníze? Šlo to hladce, nebo jste je z nich musely tahat?
  • Máte nějakou nepříjemnou zkušenost s pojišťovacími úředníky? Také máte pocit, naplňují heslo:“když ptáčka lapají…“
  • Vyplatilo se vám nějaké pojištění? Jste pojištěná v souvislosti s povodněmi?
  • Máte životní pojistku?
  • Jste zvyklé na jednu pojišťovnu, nebo máte smlouvy s různými pojišťovnami?
  • Co pro vás při podepisování smlouvy hraje nejdůležitější roli?
  • Pracovala jste vy sama jako pojišťovací agent? Jaké máte zkušenosti z druhé strany?

Napište nám, podělte se s námi o své názory, zkušenosti, příhody. Chvalte, ale i kritizujte

Na vaše přípěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

cena

Reklama