Vnučka čtenářky Akčak je už rok v nemocnici, tak se za ní babička na Den dětí vypraví, aby se vyblbli, co jim zdraví dovolí. Budou kreslit, hrát pexeso...

Rok v nemocnici, tak dlouho je v ní zavřená vnučka čtenářky Akčak. A tak se babička rozhodla, že za ní o Dni dětí pojede...


Dlouho jsem přemýšlela o tom jak to udělat na dětský den. Máme od jednoho syna 2 vnoučata a od druhého 1. Jelikož vnučka je stále v nemocnici, už to bude 13 června rok, tak jsem se rozhodla, že za ní pojedu do Prahy do nemocnice. Doufám, že ji nebude špatně a že budeme blbnout alespoň podle toho, co nám zdravotní stav dovolí, tj. hrát pexeso, karty, lakovat nehty (má to dovolené), kreslit a tak.

Druhá 2 vnoučata nechám na starosti dědovi, ať něco vymyslí, ale myslím, že když nebude pršet, pojede s nimi na závodiště do Pardubic, kde se určitě vyřádí. No a v případě, že bude pršet, budou si muset něco uvařit, co mají rádi, je to totiž jejich oblíbená činnost.

Samozřejmě dostanou všichni malý dáreček, lak na nehty, medvídka Pú apod.

Akčak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31 .5. 2013: Jak oslavíte Den dětí?

Své příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Po šestnácté hodině se dozvíte, kterou přispěvatelku odměním dárkem pro její děti: balíčkem s bonbony HARIBO.

haribo

Reklama