Jezdíte prstem po mapě, probíráte se různými katalogy, prohlížíte si fotografie vašich známých a dumáte, kde dopřejete svému tělu blažené spočinutí v rámci své zasloužené dovolené?

Můžeme vám vaše tápaní a nerozhodnost trošku usnadnit.

Co kdybyste letos vyrazili s Cestovní kanceláří Snail travel? Zaručujeme vám, že budete 100% spokojeni.

Snail travel je cestovní kancelář, která je na našem trhu již šest let a byla založena jako specializovaná kancelář na oblast Portugalska a portugalsky hovořících zemí. Tvoří ji tým mladých lidí, kteří rádi cestují, a proto se snaží zpřístupnit krásná místa na naší zemi svým klientům. Využívají svých dlouholetých zkušeností a dokonalé znalosti všech nabízených míst, takže na doporučení zaměstnanců Snail travel se opravdu můžete spolehnout. Krédem této cestovní kanceláře je v první řadě poskytování kvalitních služeb a spokojenost zákazníků.

Toužíte poznat Portugalsko, vidět Madeiru, Azory či Kapverdské souostroví? Láká vás Brazílie? V tom případě jste na správné adrese.

Snail travel je ve svém jednání velmi pružná a dokáže vám zajistit jakýkoli pobyt či program nejen na území Portugalska a ostrovů dle vašich představ.

Využít můžete kompletní služby v oblasti cestovního ruchu:

  • Letenky do celého světa
  • Zájezdy či pobyty do všech zemí – v nabídce Snail travel najdete nabídku všech cestovních kanceláří v ČR

Heslo „Vy cestujete – my se staráme“ je v podání pracovníků Snail travel více než pravdivé. Veškeré starosti se zařizováním vaší dovolené můžete s čistým svědomím nechat na profesionálech. Stačí, když uvedete, kam byste rádi vycestovali, jakou zemi byste chtěli navštívit a jaký finanční obnos hodláte do své dovolené investovat a pracovníci Snail travel vám připraví hned několik variant té nejlepší dovolené pro vás. Na vás pak bude, abyste si vybrali tu, která se vám bude nejvíce líbit.

Nalákali jsme vás? Pokud ano, neváhejte a zajistěte si tu nejúžasnější dovolenou. V příštích týdnech a měsících si navíc na stránkách magazínu Žena–in můžete přečíst podrobné představení zajímavých míst a destinací, které cestovní kancelář Snail travel nabízí.

Více informací naleznete na www.snailtravel.cz nebo na www.ostrovmadeira.cz , ale pokud je budete chtít navštívit osobně, pak je to zde: Veleslavínova 6, Praha 1, telefon 224813926, 224814567 email internet@snailtravel.cz
[

Reklama