Nedávno jsme o tom mluvili. Totiž - že by bylo hezké udělat nějaký sraz „žen in“, kde bychom se mohli i naživo uvidět, když virtuálně se už známe. Je hodně takových mezi vámi, které bych opravdu moc ráda potkala osobně. Teď ta možnost je!

Přijeďte za námi!

hPo mimořádném úspěchu s loňskou oslavou narozenin a koncertu Petra Kocmana ZDE,  jsem si řekla, že udělám totéž, ale tentokrát již ne v kovárně, ale rovnou v parku před „Fousatou Matyldou“ a samozřejmě s účastí redakce a ve Lvím stylu.

  • Letos jsme objednali venkovní jeviště, lavice, máme gril a brzy budeme mít i nějaké objemné zvíře, které na něj umístíme.
  • Na obecním úřadu nám při nahlášení veřejného koncertu vyšli ochotně vstříc a dostali jsme povolení až pomalu do rána.
  • Aby návštěvníci měli za své drobné vstupné 150 Kč (pro muziku) maximum, objednali jsme tentokrát i předkapelu, takže před Petrem nám ještě bude hrát RUKSAK.
  • Na tento den jsme také nechali slavnostní otevření matylďáckého plážového cocktail baru s 600 druhy míchaných nápojů, které umí připravit malá Míša.

Počítám, že jestli to bude jako loni, a ono to bude ještě lepší, tak se budeme opravdu dobře bavit. Tak například moje sestra vzpomíná ráda, i když dostala pěstí… já vím, nebyla jediná. :-)

Pokud by se vám chtělo a neměli jste program na 20. 8. 2009 zhruba od 18.00 hod, přijeďte za námi do Varnsdorfu před Fousatou Matyldu!

Popis cesty

Z České Lípy se držte na Rumburk. Před Rumburkem za Jiřetínem je odbočka doprava na Varnsdorf

Ve Varnsdorfu je to pořád po hlavní.

Cestou po Varnsdorfu minete tři přejezdy, pět set cikánů a třista prostitutek. Za poslední prostitutkou (blond a patrně krátká lila sukně) je ostrá zatáčka do leva (stále po hlavní) a po levé straně už uvidíte růžovo-oranžovou – FOUSATOU MATYLDU.

m

Těšíme se !