Znovu máte možnost setkat se s virtuálními kamarádkami, které jste poznaly na našich stránkách, odpočinout si, užít si čerstvého vzduchu a také si trochu kreativně zatvořit!

Už třikrát jste měly možnost zúčastnit se víkendového pobytu, který pořádala Žena-in.cz. Pokaždé se sešla parta lidí, která si víkend náramně užila. A přijely nejen čtenářky, ale dostavili se i jejich partneři, děti či kamarádky.

Stejnou akci jsme pro vás připravili na poslední zářijový víkend (22. - 25. 9. 2005). A protože nám krátký víkend nestačí, abychom se navzájem parádně užily, tak jsme si ten víkend proudloužili. Kdo bude mít zájem, může přijet už ve čtvrtek, během dne.

Místo jsme tentokrát zvolili také jiné, než bylo zvykem. Dříve jsme pobývali na Vysočině, teď se přesuneme o něco výš na mapě, a to do překrásného horského prostředí Hostýnských vrchů, konkrétně na vrchol kopce Troják. Mapu najdete ZDE.

Příjezd k hotelu "Na Trojáku" je po kvalitní cestě, které vede lesem. Dostanete se sem bez problémů z Bystřice pod Hostýnem, Zlína i Vsetína. Jezdí zde také autobusová doprava.

Ubytování
Ubytováni budete přímo v hotelu, v dvou až šestilůžkových pokojích nebo v apartmánech vedle hotelové budovy. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC). Apartmány mají kromě sociálního zařízení také kuchyňku se základním vybavením a jídelnu.

Volný čas
Pokud zrovna nebudeme klábosit s kamarádkami, můžeme si zahrát minigolf na hřišti, bowling v  herně s barem (to asi spíš večer), odpočívat s dětmi na krásném novém hřišti s prolézačkami a skluzavkou nebo si zajít do sauny.

Pro staré známe tvořilky je nachystaný kreativní program pod vedením šikovné a zkušené lektorky. Budete si moci ozdobit tričko savovkou, batikou či spirálou, to všechno pouze za cenu materiálu - 40 Kč za tričko. Zájemci si mohou vyzkoušet novinky v ubrouskování, malbu na hedvábí či výrobu smaltových šperků.
Pro děti je připravena zažehlovací mozaika, v ceně 20-50 Kč za obrázek.

Můžete se také těšit na pletení z pedigu se mnou a s bobo a také na speciálního hosta, Jindřišku, která nám pomůže vytvořit si košík z vrbového proutí. Cena bude záviset na velikosti výrobku, který si upletete.

Výlety
Troják leží uprostřed Hostýnských vrchů a je ideálním východištěm nenáročných vycházek i větších túr. Velmi populární je výlet západním směrem ke Třem kamenům a odtud buď k turistickému středisku Tesák, nebo přes romantický Skalný na známou poutní horu Hostýn, případně až do Bystřice pod Hostýnem.

Pro výlet autem nebo na kolech bych doporučila určitě překrásnou zoologickou zahradu Lešná, Rožnov pod Radhoštěm se skanzenem nebo město Kroměříž.

Přihlášky a ceny
Příjezd ve čtvrtek (v ceně večeře) a odjezd v neděli (v ceně snídaně nebo i oběd - podle zvoleného stravování)
Dítě do 3 let: ubytování zdarma + plná penze 660 Kč (polopenze 420 Kč)
Dítě do 10 let: ubytování 480 Kč + plná penze 660 Kč (polopenze 420 Kč)
Dospělý: ubytování 850 Kč + plná penze 960 Kč (polopenze 600 Kč)


Příjezd v pátek (v ceně večeře) a odjezd v neděli (v ceně snídaně nebo i oběd - podle zvoleného stravování)
Dítě do 3 let: ubytování zdarma + plná penze 440 Kč (polopenze 280 Kč)
Dítě do 10 let: ubytování 320 Kč + plná penze 440 Kč (polopenze 280 Kč)
Dospělý: ubytování 550 Kč + plná penze 640 Kč (polopenze 400 Kč)

V hotelu je kvalitní restaurace, je možné si objednat velice dobré speciality i klasická jídla.

Přihlášky posílejte na e-mail: ryparova.alena@centrum.cz nebo do vzkazů (sunnynka).
Přihláška by měla obsahovat vaše jméno a příjmení, váš příjezd, objednávku stravování a také objednávku kurzů.

Stránky Hotelu na Trojáku: ZDE    
Reklama