alexVenku je sice ještě zima, ale určitě se všichni těšíte na léto, jak to bude krásné, až teploty vyskočí nad 20°C. Léto je čas dovolené, řada z nás plánuje odlet k moři mezi oblíbené destinace jako je Řecko, řecké ostrovy, Bulharsko, Kypr, Turecko...

Někdo řeší koupi zájezdu na poslední chvíli, ale velká většina lidí prázdniny plánuje a s nimi i svou dovolenou v předstihu. Chceme vám představit aktuální zajímavé slevy naší spřátelené cestovní kanceláře Alex www.ckalex.cz , se kterou Žena-in již dlouhou dobu spolupracuje.

Jarní cenové tání od Alexu

CK Alex připravila pro své klienty, kteří už nyní vědí, kam a kdy chtějí v létě jet na dovolenou, opravdu zajímavé slevy!
Všechny najdete tady a také zde.

Co vám chceme doporučit?

20% sleva - dovolená červen
alexChcete jet na dovolenou ještě před prázdninami? Pak využijte slevy v hodnotě 20% a ušetřete několik tisíc korun! Platí na všechny zájezdy realizované v červnu. V tomto období ještě není sezóna v plném proudu, pláže jsou poloprázdné, ale už je krásně teplo! Užijete si relax v soukromí..

Třetí dospělá osoba jen za poplatky
Jede vás na dovolenou více dospělých? Pak můžete právě teď získat třetí dospělou osobu, která bude spát na přistýlce, jen za poplatky. Sleva platí pro zájezdy v červenci a srpnu.

All inclusive zdarma
Máte rádi, když se nemusíte o nic starat a máte k dispozici stále něco k jídlu a k pití? Máte oblíbené pobyty s all inclusive programem? Pak využijte březnové akce - získejte zdarma all alexinclusive pro dospělé ve vybraných hotelech. Taková dovolená je lahoda!

Jedno dítě zdarma
Cestujete s celou rodinou? Pak se vám bude hodit, když za jedno vaše dítě nebudete nic platit. To určitě oceníte, dovolená s dětmi vždy provětrá peněženku. Sleva platí pro zájezdy v červenci a srpnu.

Zaujaly vás tyto lákavé nabídky? Pak neváhejte a vyberte si ještě teď v březnu zájezd. Ty nejlepší volná místa rychle mizí, nečekejte na zbytky. ;-) Všechny informace najdete na www.ckalex.cz

Reklama