muz roku 2009

Přihlaste svého partnera, kamaráda, manžela nebo kolegu! Je charismatický? Chce vyhrát zajímavé ceny a objevovat se v médiích? Může se stát mužem roku.

Letos již pojedenácté se uskuteční soutěž Muž roku, která proběhne v pátek 27. 8. 2010 od 20.00 hodin. Na finále soutěže, kde o vítězi rozhodně slovenská a česká porota za účasti řady osobností. Mezi účinkujícími vystoupí Mária Čírová, Martina Balogová, Jan Bendig, Ondřej Ruml, Miro Šmajda, Two Voices, Hana Křížková, Sisa Sklovska.

V porotě zasedne Agáta Hanychová, Libuše Švormová, Vlaďka Erbová, Kamila Moučková, Stanislav Zindulka, Vladimír Brabec, Gabika Dzuriková, Silvia Petoová, vítěz Muže roku 2009 Peter Menky, Elena Podzámská, Uršula Kluková, Miss ČR Zuzana Jandová a další osobnosti.

Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky a Slovenské republiky nejpozději do 12. května 2010

Požadavky jsou věk 20 až 35 let. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz či www.muzroku.sk Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají při finále v disciplínách, jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle, volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen.

Casting

Casting proběhne: 13. května 2010 od 12 do 16 hodin v agentuře Jaro Management, Václavské náměstí 36, Praha 1.
A pro slovenské muže v Bratislavě: 18. května 2010 ve 13.00 hodin v Restauraci U Dvoch levov, Lazaretská 2, Bratislava.

Foto: Muž roku 2009

Reklama