Ahoj redakce,

všiml jsem si  Vašeho tématu, a tak jsem se rozhodl napsat pár řádků, jelikož mám čerstvou a 1. zkušenost s výkladem karet ve svém životě. Do teď jsem se v duchu smál vykládání karet.

Minulý měsíc jsem byl na školení a kolega na pokoji měl vykládací karty. Mezi kolegyněmi se rozkřiklo, že dělá výklady, tak k němu v podstatě všechny během týdne chodily.

Mně to až na závěr nedalo a prvně v životě jsem si nechal udělat výklad. Úplně vše bylo pozitivní (včetně vztahů v manželství) až na jedno. Bylo mi předpovězeno, že po mně vedoucí „pojede“. No a ono se to také stalo a celkem dost brzy. Do té doby v podstatě nebyl problém. Takže uvažuji o skončení současného zaměstnání, jelikož jsem ochotný se sebou nechat „cvičit“ jen do určité meze, která už bohužel přerostla.

Výklad byl zdarma, tak jak pro všechny kolegyně. Kolega je férový. Nikdy bych za něj neplatil, a i tak jsem se rozmýšlel, jestli mám vůbec ztrácet čas.

Z výkladu jsem si vzal ponaučení, že na kartách třeba přece jen něco bude, ale svůj přístup i přes pravdivou předpověď nezměním. Do budoucna už si nehodlám nechávat vykládat karty a ani se tomu jakkoliv věnovat.

Co se týče horoskopů, tak k těm jsem skeptický také. Pokud ale jedu zrovna autem a právě probírají na ten den Vodnáře, tak si „to“ poslechnu. Takže podle horoskopu zásadně nežiji.

Virguli nevěřím, ale věřím na „boží mlýny, které melou pomalu, ale spravedlivě….“ Akorát jim to zřejmě někdy déle trvá.

Takže to byl můj postřeh z mužské stránky. Snad Vám moje názory aspoň trošku pomohou.

Mějte se.

uživatel Zlín


Zlíne z bývalého Gottwaldova, zacvičte si sám, bez šéfa anebo zacvičte s ním! A kdyby ty boží mlýny mlely rychleji - vůůůbec bych se nezlobila.


Cvičí s vámi věštby?

čtvrteční téma:

Karty jsou rozdány aneb
věříte kartářkám?

Vyplnilo se vám předpovězené?
Kolik platíte za výklad?
Bojíte si nechat vyložit budoucnost?
Vykládáte si samy?
Žijete podle horoskopu?
Věříte virguli nebo něčemi jinému?
Napište nám o tom, odměníme Vás.
redakce@zena-in.cz

Reklama