Vždycky se mi líbilo, jak tancuje Madonna.

Když jsem byla v letech dospívání, dokonce jsme ji se sestrou napodobovaly před zrcadlem a zkoušely tak figury, které jsme měly odkoukané z videoklipů.

 

Tento styl tance je dnes možné učit se i ve fitcentrech na území České republiky.

Známý choreograf Jamie King, který je jedním z nejuznávanějších tanečníků a choreografů v současném zábavním průmysl, vytvořil nový způsob tance a aktivního pohybu s názvem Nike dance.

 

Jaký pocit máte po hodině Nike dance?

Při vzpomínkách na své pubertální tancování před zrcadlem jsem se vypravila na hodinu Nike dance.

Každého smrtelníka rozproudí už jen velmi rytmická hudba. Při pohledu na instruktorku, která se dokonalými pohyby poddá hudbě, se tělo samo rozvlní…

Druhou stránkou věci je se vše naučit a dobře stihnout.
Zprvu to není snadné. Zúčastnila jsem se hodiny latiny, která je jednou ze tří sekcí tohoto typu tance. Během hodiny jsme se tedy pohybovaly v latinskoamerických rytmech a pokoušely se dostat do správných figur a ještě lepšího držení těla.

Ve druhé polovině hodiny se dalo říci, že se valná většina žen pohyby naučila správně, a při širším rozhledu po sále jsme mohly vidět výsledky naší snahy. Působily jako celek a nikdo by neřekl, že s tancem začaly právě před chvílí. Jediné, co je trochu prozrazovalo, byla zpocená čela a trika.

Instruktorka z cvičících dostala maximum.

Možná si některé vzpomněly na své přirozené schopnosti, totiž pohybovat se ladně do rytmu, a zcela se poddaly účinkům hlasité hudební produkce. Chvílemi ženy v sále působily jako ty z videoklipů…

 

Láká vás vyzkoušet si Nike Dance?

Snadná pomoc. Žena-in.cz pro vás připravila soutěž, právě o cvičení Nike dance.
45 z vás se tak bude moci zúčastnit cvičení v pražském FactoryPro na Černém Mostě a poté ještě strávit hodinku v bazénu.

 

Získáte také krásné ceny!

Během této akce také proběhne tombola o velmi zajímavé ceny v podobě  5 krásných triček Nike.

A navrch každá ze zúčastněných dostane pěkný dárek od firmy Henkel - balíček se 7 přípravky, které můžete hned vyzkoušet ve sprše nebo při tvorbě účesu. Budou to dvě novinky Fa sprchové gely, Gliss Kur šampon Aroma Uhlazující & vlasy jako hedvábí (růžový), Gliss Kur Express Repair Kondicioner varianta Liquid Silk, Taft silk-flex, lak na vlasy stupeň tužení 3, Taft silk-flex, gelový krém, stupeň tužení 2 a Taft ultra silně tužicí, mega gel, 250 ml - také novinka, stupeň tužení 4.

 

 

Soutěžit můžete ZDE

 

 

 

FactoryPro

 

Praha Černý Most

2. 4. 2005  11:00 hod

Doba trvání: 2 hod

Nike dance + bazén

Tombola, dárek

 

Choreografii Nike dance vytvořil Jamie King, jeden z nejuznávanějších tanečníků a choreografů v současném zábavním průmyslu. Jamie King je uznávaný pro svou jedinečnou schopnost proměňovat nové a ještě neznámé tanečníky ve vybroušené hvězdy a povznášet i ty nejzavedenější umělce na novou úroveň, a to jak při živém vystoupení, tak v hudebních videoklipech. Jamie King je mistr tvorby a inscenace tanečních sekvencí. Působil jako choreograf pro celou řadu klientů, mezi něž patří Ricky Martin, Britney Spears, Shakira. Především je ale třeba vyzdvihnout jeho osmiletou tvůrčí a režisérskou spolupráci s „královnou popu“ Madonnou.

Další články o Nike dance si můžete přečíst zde:
Namixuj sport s muzikou
Nike dance tour
Nike dance - taneční styl Madony

Více informací o FactoryPro najdete na www.factrorypro.cz

Více informací o novinkách Fa si přečtete v připravovaných článcích!

Soutěž najdete ZDE 

Reklama