Máme pro vás jedinečnou příležitost! Pokud se řadíte mezi aktivní ženy, chodíte cvičit, jezdíte na kole, na in-line bruslích, prostě rekreačně či aktivně sportujete, můžete se Ženou-in vyzkoušet bezva funkční prádlo Craft a předat svou zkušenost ostatním!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud se zúčastníte soutěže, která je nyní aktuální, můžete se stát jednou z pěti čtenářek, které získají tričko Craft Pro Cool a budou jej moci pro vás otestovat! Jakmile tričko dostanete, budete mít tři týdny na to, abyste jej opakovaně pořádně „propotily“ při sportování a pak nám daly vědět, jak jste byly s tímto materiálem, ze kterého tričko je, spokojené. Vaše postřehy a zkušenosti zpracujeme do dalšího článku, kde si ostatní čtenářky přečtou vaše reakce.

 

Jaké je tričko Craft Pro Cool?

Díky nově vyvinutému vláknu vyniká CRAFT Pro Cool nejlepšími parametry odvodu potu, ventilace vzduchu a ochlazování organizmu. Toto prádlo je proto určené především pro sportovní výkony v teplém letním počasí nebo při halových sportech.

 

Co jsme se o tomto prádle dozvěděli?

Pot, který se odpařuje z těla, na sebe váže teplo a tím přirozeně ochlazuje organizmus. Nově vyvinuté vlákno má šestikanálovou strukturu a je krátké, takže odvod potu je velmi rychlý. A čím rychlejší je odpařování, tím výraznější je efekt ochlazení,“ vysvětluje Jana Hájová, manažerka značky CRAFT, principy fungování funkčního prádla CRAFT Pro Cool. „Dalším faktorem, který má vliv na zajištění optimálního prostředí pro výkon v teplém počasí, je ventilace vzduchu v materiálu, ze kterého je prádlo vyrobeno. Lepší prodyšnost a ochlazování pokožky pak tělu šetří energii, sportovec se cítí příjemněji i při náročném tréninku a může se lépe koncentrovat na vlastní výkon.“

 

Tak co, už se těšíte???? Pokud se chcete stát jednou z testujících, pak se zúčastněte připravené soutěže! Prosíme ale, aby soutěžili jen ty čtenářky, které prádlo opravdu vyzkouší – ty, které chodí cvičit, jezdí na kole…. Byla by škoda, kdyby tričko získal někdo, kdo jej nevyužije a nepodá nám své reference J.

 

Více informací na www.craft.cz

Reklama