Tréninky jsou určené pro všechny, kteří chtějí běhat, ale nechtějí v tom být sami. Každé úterý od šesti hodin a od tohoto týdne nově i ve čtvrtek ve Stromovce čeká na zájemce červený Nike+ minivan, kde se každý může převléknout a odložit si zde své věci. Je zde k dispozici profesionální trenér, který vždy po dohodě připraví běžeckou trasu ve Stromovce a jejím okolí. Vyčistíte si hlavu od každodenních starostí a navíc uděláte něco pro svou fyzickou kondici. Od začátku března jsme navíc zahájili přípravu na pražský půlmaraton. Každý, kdo se zúčastní minimálně tří tréninků, získává startovné a běžecké tričko na tuto událost.

Pro zájemce je také připravena nová kolekce běžeckých bot. Trénovat tedy můžete v nejnovějších modelech této sezony.

V pátek 13. března navíc startuje největší běžecká soutěž na světě.

Jedná se o celosvětový závod, ve kterém se proti sobě postaví ženy a muži.
Jde o virtuální závod na www.nikeplus.com, kde může každý účastník vyhlásit svou vlastní výzvu. S myšlenkou na tento souboj přišel jeden z běžců už krátce po vzniku běžecké platformy www.nikeplus.com v roce 2006. Nikoho tehdy zřejmě nenapadlo, že v průběhu dvou let se z tohoto individuálního on-line závodu na www.nikeplus.com stane závod, do kterého se zapojí nejvyšší počet běžců z celého světa. V loňském roce 2008 uběhli muži přibližně 1,5 milionu kilometrů a ženy 1 milion. Závod tedy skončil vítězstvím mužů. Přestože je však na www.nikeplus.com zaregistrováno více můžu než žen, průměrné výsledky na osobu jsou opačné. Ženy uběhly více kilometrů než muži.

Proto 13. března 2009 odstartuje první oficiální závod Muži versus Ženy, který potrvá pět týdnů a ženy tak budou mít možnost napravit svoji reputaci. V průběhu měsíce března a dubna se prostřednictvím www.nikeplus.com bude zaznamenávat počet uběhnutých kilometrů a výsledek bude vyhlášen 20. dubna 2009.

Více informací o Nikerunning and Nike+ najdete na www.nikeplus.com.