Milé čtenářky, chceme vám předat zajímavý tip na středeční událost. Jde o již pátý ročník akce S kočárkem Prahou, který se koná ve středu 21. května od 10 do 18 hodin v areálu Žlutých lázní.

Akce je koncipována jako rodinný happening, poukazující na některé bariéry, se kterými se potýkají mladé rodiny při cestě Prahou.

Jde nám zejména o to, abychom upozornili spoluobčany, že např. parkovací místa označené symbolem kočárku, jsou vyhrazené pro rodiny s dětmi v autosedačkách (je potřeba větší manévrovací prostor pro vyndávání dětí z aut, či upozornit na nutnost pomáhat maminkám s kočárkem do/ze schodů, např. při nástupu do MHD. Je toho samozřejmě mnohem více, proto se přijďte podívat na tuto akci a podpořit nás. S kočárkem Prahou

Programem provází moderátor Petr Král z rádia City, na místě se seznámíte s novinkami pro rodiny, naučíte se např. zachránit tonoucí dítě či jaké bezpečnostní prvky používat pro lepší viditelnost vašeho dítěte.

Součástí programu je i petice, která je výzvou pro magistrát za odstranění bariér pro svobodný pohyb kočárků či malých dětí po Praze - otisk dětských rukou.

  • Navíc se zde dovíte také aktuální informace o očkování jako prevenci proti zákeřným infekčním nemocem a o možnostech a účinnosti tohoto druhu ochrany. Zajímavé bude i setkání s pacienty, kteří taková onemocnění prodělali, kteří povypráví své příběhy a zkušenosti s nemocí i léčbou.

Součástí akce je také představení nových produktů nejen pro děti, ale i pro celou rodinu. Vy i Vaše děti strávíte příjemný den plný zábavy, her, ale i užitečných informací přímo od výrobců.

V letošním roce akci podpoří také známé osobnosti, jako např. Marta Jandová, Jitka Kocurová, Jana Stryková, Kateřina Kristelová, Eva Decastelo, Roman Vojtek, Míša Maurerová, Jovanka Vojtková, Lucie Hadašová, Hanka Kynychová a mnoho dalších.

  • Akce se koná za každého počasí, vstup je zdarma. Pozvěte prosím vaše přátele, maminky, babičky, kolegy a kolegyně a samozřejmě přijďte i vy!
Reklama