Jak se můžete přihlásit?
Přihlásit se může každý ode dneška do konce tohoto týdne kliknutím na  TADY.  Až se vám stránka otevře, klikněte na „PŘIHLÁSIT“ napravo od názvu „Kdo si hraje, nezlobí“. Objeví-li se vám nápis „ODHLÁSIT SE“, jste přihlášeni. V pondělí se rozlosují hráči do dvojic a pak už se do turnaje nikdo nemůže přidat. Proto neváhejte dlouho!

Kdy turnaj začne?
V pondělí 18. června 2007 - v poledne - dojde tedy k rozlosování hráčů a hned začne první kolo. Další kola budou vždy začínat i končit ve stejný čas - tedy ve 12:00. O termínech kol Vás budeme informovat hromadným vzkazem nebo v upoutávce na hlavní straně.

Proč hraji s redakcí? 
Pokud Vám počítač přidělil hráče redakce", hrajete kolo s počítačem a jste automaticky vítěz. Je to proto, aby se vygeneroval vhodný počet hráčů na další kola a vznikly dvojice pouze ze skutečných hráčů.

Jak dlouho bude trvat jedno kolo? Kolik času bude na odehrání?
Na odehrání prvního kola bude času dost. První kolo začne 18. 6. 2007. Termín ukončení je 20. 6. 2007 ve 12:00.

Začátek termínu druhého kola bude 22. 6. 2007 12:00 - 26. 6. 2007 12:00.
Termíny dalších kol budou upřesňovány v průběhu času i dle počtu účastníků.

Jaká jsou pravidla hry?
Obvyklé piškvorky - 5 značek (koleček nebo křížků)

Kdo začíná hru?
Ten, kdo dostal přidělena kolečka. O přidělení rozhoduje redakce, respektive programátor, který piškvorky naprogramoval. Protesty se nepřijímají.

Jak se vyřeší nedohrané hry?
Nedohranou hru prohrál ten, kdo je na tahu.

Budou možné protesty proti odehrávačům na poslední chvíli?
Protesty budou možné, a v případě nekomunikace hráče a evidentní snahy o přelstění protivníka technickými úskoky budou protesty vyřízeny kladně. O tom, co je technický úskok, rozhoduje redakce. Redakce má právo změnit vítěze ukončeného zápasu. Redakce bude přihlížet při rozhodování především k diskusi vedené pod hrou.  

Do kdy je možné podávat protesty proti výsledku zápasu? A jak?
Protest je možné podat kdykoliv od zahájení kola do hodiny před začátkem dalšího kola. Protest se musí podat písemně na mailovou adresu marketa.brenikova@zena-in.cz.

Jak se dozvím výsledek vyřešení mého protestu?
e-mailem

Kdo bude vítězem?
Ten, kdo neporuší pravidla a projde přes všechny soupeře až do finále.

Jaká je výhra?
Vítězka získá piknikový koš a jedna vylosovaná účastnice toaletní vodu. 

Budeme si moct vsadit na vítěze?
Ano, v rámci letního turnaje bude možné soutěžit i pouhým sledováním zápasu. Takže, kdo si chce vsadit na vítěze, může tak učinit kdykoli do 15. července  SEM. Kdo si vsadí později, má výhodu, protože bude znát poslední vývoj turnaje. Upozorňujeme, že vsadit si můžete pouze jednou! Ze správných tipů vylosujeme výherce, který získá kosmetiku!
Odpovědi na další sérii nejčastějších dotazů najdete ZDE.

Vstup do diskuze k turnaji TUDY.

Všem přejeme příjemnou hru.

Reklama