nike

Nike LunarGlide+ 2 používají technologii tlumení Lunarlon, která se neustále přizpůsobuje kroku běžce, takže zajišťuje měkké tlumení i oporu, a to vše navíc v lehkém provedení. Technologie Dynamic Support se přizpůsobuje každému běžci a každé fázi běhu. Téměř bezešvé provedení svršku disponuje rozšířenými panely s technologií Flywire . To společně s tkanou vnitřní výstelkou zajišťuje luxusní pohodlí při nošení, předchází odírání a zaručuje ultra-lehkou a zároveň ultra-pevnou oporu.
Běžecké boty Nike LunarGlide+ 2 iD jsou ideální pro každodenní trénink nejrůznějších typů běžců, protože perfektně vyhoví došlapu s nadměrnou i nedostatečnou pronací.

nike

Pojďte si zaběhat!

Od dubna letošního roku můžete s Nike trénovat po celé Praze. Po úspěchu společných běžeckých tréninků v pražské Stromovce potkáte Nike běžecký tým celkem v deseti běžeckých lokalitách. Tento projekt vznikl ve spolupráci s Prahou Sportovní a jeho patronkou je Bára Špotáková.

Pravidelné tréninky ve Stromovce se přesouvají na čtvrtek od 18:30 a budou se konat každý týden. Jednou za 14 dní se budou běžci scházet v Kunratickém a Hostivařském lese a na Letné a jednou za měsíc v Ďáblickém háji, Oboře Hvězda, Divoké Šárce, na Petříně a Vítkově.

Přesný rozpis tréninků v jednotlivých lokalitách najdete v přiloženém přehledu nebo na webových stránkách www.behy.cz/nike.php, kde jsou i mapky lokalit s místem setkání.nike

Na místě na vás bude čekat červený Nike+ minivan s nejnovější běžeckou kolekcí a profesionální trenéři vám pomohou nejen s tréninkem, ale také s výběrem správné běžecké boty pro váš styl běhu.

Všechny trasy, kam a kdy můžete s námi trénovat, najdete zde.

Pozor soutěž! Pozor soutěž! Pozor soutěž!

Vyhrajte s námi Běžecké boty Nike LunarGlide+ a Náramek Nike+ SportBand umožňuje při běhu sledovat uběhnutou vzdálenost, tempo, čas a spálené kalorie. Soutěž naleznete ZDE.

Reklama