Hledejte v sobotu a neděli symbol pod tímto odstavcem a vyhrajte voňavé výhry! Hledat budete každý den v 15 článcích t.j.  každý den 15 obrázků.

Hledejte v článcích od 1.11. do 25.11.2017.

  • Sobotní výhra: Live Fearlessly™ Parfémová voda 1 190Kč
  • Nedělní výhra: Velocity® Kolínská voda – pánská 990Kč


Jste zvědavá, jaké jsou vůně, které tentokrát můžete vyhrát? Přečtěte si jejich popisky:

Live Fearlessly™ Parfémová voda

Nechte vyzařovat své sebevědomí s tóny energizujícího zázvoru, výrazné růže a hřejivých pražených tonkových bobů. “Odvaha je umění dělat to, čeho se bojíme, bez ohledu na to, jak je to těžké. Odvaha je pravda. Odvaha je sebevědomí.” – Mary Kay Ash. “Mary Kay Ash věřila, že všechny ženy mohou být úspěšné. Když jí svět říkal, že to nejde, dokázala, že to jde.” - Mary Kay Ash Vůně Live Fearlessly™ je inspirována životním příběhem Mary Kay Ash a oslavuje vlastnosti odvážné ženy, jakou je i Lynsey Dyer.

  • Horní tóny: italský bergamot, zázvor, svěží lístky. Jiskrné a energizující horní tóny připraví ženu na nádherný den, který ji čeká.
  • Střední tóny: Luxusní srdce odvážné růže, konvalinka a orchidej vytvářejí podmanivý nádech, který v ženě zanechává pocity sebevědomí a vnitřní síly.
  • Spodní tóny: pražené tonkové boby, cedrové dřevo, australské santalové dřevo, vanilkové pižmo. Měkké dřevo a teplé pižmo se dokonale mísí se sytými praženými tonkovými boby a vytváří tak kolem ženy jemnou auru, která jí dodá pocit síly a neodolatelnosti.

Velocity® Kolínská voda je povzbuzující fougerově dřevitá vůně. Tato vzdušná vůně zachycuje svěžest horského vzduchu a čistou vůni lesů. Vůně říká: „Vydejme se za dobrodružstvím.”

  • Vrchní tóny: vůně horského vzduchu, květ mandarinky západoindické, máta s limetkou, vinné květy.
  • Střední tóny: listy sassafrasového vavřínu, zimostrázové dřevo, koriandr.
  • Spodních tóny: lipová kůra, týkové dřevo, cedrové dřevo, jantar.

Velocity® Kolínská voda “Váš svět je naplněn energií, zábavou a romantikou." Pro dynamického muže, který má rád horský vzduch. Aktivní a podmanivý, vítězí svým srdcem a smyslem pro zábavu.

Reklama