Třesete se před strašidly hrůzou, bojíte se jich rádi s příjemným mrazením v zádech, nebo máte pro strach uděláno? Vy všichni budete mít zcela unikátní příležitost vyzkoušet si svoji odolnost vůči jedovatému sněmu ježibab a čarodějnic, který bude zasedat v Europarku od 8. dubna plných sedm týdnů.

A nikdo je nedokáže vystrnadit.
Budou obrovské, nadpřirozené, mluvící, skučící, soptící, pohyblivé - prostě příšerně věrohodné!

Unikátní výstavu strašidel, čarodějnic a ježibab připravil Europark ve spolupráci s Radiem Country na období největších čarodějných rejů, které vrcholí 30. dubna.
U nás doposud nevídaná show pohyblivých modelů v nadživotní velikosti přibližuje velmi sugestivně svět čarodějných pohádek. Jejich dokonalé realistické provedení zaskočí nejen kdejaké dítko, ale pořádně zacloumá rodičem i prarodičem.

Uznejte sami: Třeba Ježibaba, která celé partě  velí a výstavě dominuje, čte v čarodějné knize a najednou na vás zakoulí očima, vyšpulí rty a začne vám zlověstně spílat… Nebo vám zničehonic při průchodu výstavou najednou bude zaclánět čtyři metry dlouhá ježibabí ruka, která výhružně hýbe kostnatými prsty…

Pro dostatečně silné nátury a skutečné drsoně je jako stvořená hřbitovní scéna s kostlivci a lebkami. Samozřejmě, že s pohybujícím se víkem rakve…

Výstava čarodějnic, ježibab a strašidel, jakou nikde jinde neuvidíte, bude v Europarku od 8. 4. do 29. 5. 2005. Její unikátní exponáty vytvořila japonská společnost Kamakura Design Japan a dodala britská společnost ATB Communication Enterprises London.

Otevřeno bude denně od 11 do 20 hodin, vstupné pro dospělé je 60 korun, pro děti 40 korun.
V období od 8. do 30. 4. můžete uplatnit 10 Kč slevy na vstupném na výstavu (vždy na jeden lístek), která platí pro děti i dospělé, ve všední dny i o víkendech. Kupon vystřihněte a odevzdejte u pokladny výstavy. 

Více na http://www.strasidla.cz/

Reklama