Tematicky se to velmi hodí, protože v létě, kdy je teplé počasí, využíváme ledničky ještě více na chlazení nápojů, výrobu ledu, na uchování potravin, které by se v teplu rychleji zkazily.
 
Protože nás baví zkoumání pomocníků v domácnosti, přichystaly jsme pro 25 čtenářek krásnou akci ve čtvrtek 28.6. od 16.30 v pražském hotelu v centru Prahy. Seznámíme vás s novými ledničkami Whirlpool, dozvíte se zajímavé a praktické informace o mrazení a chlazení, o údržbě ledniček, získáte krásné dárky od redakce. Pozveme vás na ochutnávku domácích zmrzlin a báječného tiramisu a dalších dobrot, které potřebují chlazení a mrazení.
 
Jak bude probíhat testování?

Budeme testovat tři ledničky, dvě z nich následně během dvou týdnů rozdělíme formou tomboly mezi testerky. Takže dvě z vás, kdo bude na naší akci spojené s testem ledniček získají domů skvělou novou ledničku. Každá z účastnic akce také dostane slevový kód pro případný nákup spotřebiče Whirlpool. Po testování a prezentaci vás, vybrané testerky poprosíme o recenze, ze kterých vydáme následné články. Budeme rádi, když svou osobní zkušenost a recenzi také vložíte na další weby, upřesníme na jaké.  Pro všechny účastníky budeme mít připravené dárkové tašky s přípravky pro úklid kuchyně.

logowhirl.jpg
 
Chcete se do naší akce zapojit?

Testovat nové ledničky Whirlpool? Pak nám vyplňte jednoduchou anketu a potvrďte nám, že se vám hodí termín čtvrtek 28.6. od 16.30 hod být v centru Prahy – adresu vám upřesníme. My vám zašleme email, zda jsme vybrali na tuto krásnou akci právě vás!

Děkujeme za váš zájem a budeme se na vás těšit!

Jaké ledničky budeme testovat?

Volně stojící kombinovaná chladnička WTNF 92O K H v moderní černé barvě je novinkou z řady Total NoFrost. Využitelný objem chladničky v energetické třídě A++ je rozdělen na 264 l pro chladicí a 104 l pro mrazicí část.

ledicka1.jpg

Benefity chladničky:

 • Technologie 6. smysl - udržuje potraviny déle čerstvé
 • Total NoFrost™ - pokročilý beznámrazový systém
 • Multiflow - rovnoměrná distribuce vzduchu a vlhkosti v chladničce
 • Elektronické ovládání, 1 kompresor
 • FreshBox 0° - nízkoteplotní zásuvka pro skladování lahůdkových potraviny

Displej pro snadné ovládání funkcí je umístěn na vnější straně dvířek chladničky, to zajišťuje přehlednost o aktuálním stavu chladničky, aniž byste museli dvířka otevírat a plýtvat tak elektrickou energii.
Více najdete na https://www.whirlpool.cz/wtnf-92o-k-h
 
Volně stojící kombinovaná chladnička WNF9 T3Z X H v nerez barvě je novinkou z řady Total NoFrost. Využitelný objem chladničky v energetické třídě A+++ je rozdělen na 264 l pro chladicí a 104 l pro mrazicí část.

lednicka2.jpg

Benefity chladničky:

 • 1 kompresor
 • Total NoFrost™ - pokročilý beznámrazový systém
 • Multiflow - rovnoměrná distribuce vzduchu a vlhkosti v chladničce
 • Elektronické ovládání, Ventilátor uvnitř chladicí části
 • Zásuvka 3v1 - nízkoteplotní zásuvka na lahůdky
   
  Více najdete na https://www.whirlpool.cz/wnf9-t3z-x-h

Volně stojící kombinovaná chladnička B TNF 5323 OX v nerezovém provedení a energetické třídě A+++ je novinkou řady Absolute. Je vybavena unikátním systémem 6. smysl FreshLock. Ten obnoví obnoví teplotu 5x rychleji než Whirlpool chladnička bez technologie 6.smysl. Tím ušetří vaší peněžence a prodlouží kvalitu skladovaných potravin.

lednicka3.jpg

Benefity chladničky:

 • Obrovská kapacita 450 l vystačí pro celou rodinu
 • NoFrost - pokročilý beznámrazový systém
 • Multiflow - rovnoměrná distribuce vzduchu a vlhkosti v chladničce
 • Food Care zone - zásuvka vhodná pro skadování masa, ryb a lahůdkových potravin

Chladnička je nástupcem velmi oblíbené WBA 43983 NFC IX, oceněné známkou dTEST.

Sada na přehození pantu dveří není součást balení. Přehození dveří je třeba objednat u autorizovaného servisu.

Více najdete na https://www.whirlpool.cz/b-tnf-5323-ox

Chcete se s námi ve čtvrtek 28.června zúčastnit akce spojené s testováním ledniček Whirlpool?
Pokud ANO, vyplňte naší anketu ZDE